Anglie se zastavením v Belgii

Informace

Kód zájezdu: BT-282

Popis

Program zájezdu:

  1. den – Odjezd v odpoledních hodinách, Holešov cca 13.30 hod.  Následuje transfer po trase Rozvadov, Waidhaus, tranzit územím Německa, dále do Belgie.
  2. den – První zastávka bude ve městě Bruggy. Bruggy – jedno z nejkrásnějších belgických měst, mimořádně zachovalé středověké jádro města protkané sítí vodních kanálů. Brusel to je hlavní město, ale Belgie to jsou Bruggy. Následovat bude nenáročná pěší prohlídka, projížďka lodí po kanálech a individuální volno. Poté následuje cesta na místo ubytování do Francie. Večer ubytování v hotelu Formule 1.
  3. den – Z Francie se přepravíme vlakem tunelem do Anglie. Po cestě do Londýna si prohlédneme Canterburském opatství a budeme mít možnost si prohlédnout historickou katedrálu a neméně zajímavé centrum. Poté se vydáme do Stonehenge, místa mýtických kamenů, jejichž původ je doposud neobjasněn. Následuje cesta na místo ubytování v okolí Londýna.
  1. den -  Po snídani prohlídka Londýna. Westminster Abbey, Houses of Parliament a Big Ben, Whitehall – Cenotaph, Downing Street, Horse Guard, St. James´s Park, Cabinet war rooms, Buckingham Palace, The Mall – St. James´s Palace, budova Admirality, Trafalgar Square, Piccadilly Circus, Leicester Square, Covent Garden, China Town. Večer návrat na ubytování.
  1. den Královský hrad Windsor, to je historie Anglie. Oxford - zde si prohlédneme v nejstarší britské universitě nejhezčí kolej Christ Church. Z Oxfordu se vydáme na západní břeh řeky Avony do města Stratford, jedno z nejslavnějších anglických měst – Shakespearův rodný dům, kostel svaté trojice, kde je Shakespear pochován. K večeru se vrátíme na stejné místo ubytování.
  2. den - Poslední snídaně a my se vrátíme do Londýna, se kterým se ostatně tento den rozloučíme. Naši prohlídku začneme v katedrále Sv. Pavla. Prohlédneme si Southbank, shakespearovské divadlo Globe a muzeum Tate Modern. Tower Bridge, bitevní loď Belfast. Pokračovat budeme návštěvou Toweru, kde si lze prohlédnout sbírku korunovačních klenotů. Poté se přesuneme vodní tramvají do Greenwich Parku. Budova námořní admirality, Královská hvězdárna a samozřejmě nultý poledník. V podvečerních hodinách odjezd zpět do ČR.
  3. den - V odpoledních hodinách návrat do nástupních míst.

*CK si vyhrazuje právo na změnu programu

Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným autobusem, služby průvodce, 1x ubytování v hotelu F1, 3x ubytování v hotelu B&B, 3x snídani, Eurotunnel nebo trajekt, pojištění proti úpadku CK.

Cena nezahrnuje: případné vstupné, cestovní pojištění

Nástupní místa: Zlín, Holešov, Hulín, Kroměříž, Brno, Jihlava, Praha, svozy: +350 Kč Ostrava, +300 Kč Nový Jičín, +250 Kč Olomouc, +200 Kč Přerov. K realizaci svozu je minimální počet osob 8.

SLEVY PRO ROK 2016

SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP

Sleva u zájezdů při zaplacení 50% zálohy:

do 23.12.2015……….. 8%

do 29.2.2016…………..4%

 

KLIENTSKÁ SLEVA

Sleva u zájezdů při zaplacení 50% zálohy:

do 23.12.2015……….. 10%

do 29.2.2016…………..5%

od 1.3. po celý rok…….3%

Uvedené slevy se poskytují ze základní katalogové ceny zájezdu bez příplatků.

img-loader img-loader img-loader