Vídeň koncert filharmoniků

  • Vídeň koncert filharmoniků
  • Vídeň koncert filharmoniků
  • Vídeň koncert filharmoniků
  • Vídeň koncert filharmoniků
Aktuální počasí : 11°C slabý déšť

Vychutnejte si večerní koncert Vídeňské filharmonie pod širým nebem v parku Schönbrunnu! Koncert je ZDARMA!

Cena obsahuje
dopravu autobusem pojištění proti úpadku CK
Cena neobsahuje
cestovní pojištění případné vstupné na další památky Gloriet cca 3€ / dospělá osoba vstupné do zoo cca 20 Eur dospělá osoba děti 10 Eur vstupné Labyrint cca 5 Eur

1/0 18.08.2020

Kód zájezdu: BT-284 Kód termínu: 200492 Typ zájezdu: POZNÁVACÍ

Nastavení rezervace

1.
Ověřuji dostupnost

Zazní zde skladby světoznámých hudebních skladatelů, mimo jiné i J. Strausse, F. Liszta, N. Paganiniho a mnoha dalších. Koncert v Schönbrunnu patří k vrcholům vídeňského koncertního dění. Každoročně zde hostují špičkový dirigenti a sólisté.

První letní noční koncert se konal v roce 2004 pod názvem „ Koncert pro Evropu“ u příležitosti rozšíření Evropské unie. Od roku 2008 nese název „ letní noční koncert Vídeňských filharmoniků“ v Schönbrunnu.

Navštívíte zámek Schönbrunn – oblíbené místo císařovny Sissi – a večer se zúčastníte jedinečného koncertu Vídeňský filharmoniků pod širým nebem. Vstup na koncert je zdarma!

Program zájezdu:

V cca 13 hod. odjezd z nástupních míst. Příjezd do Schönbrunnu. Zde individuální možnost návštěvy zámku, parku, zoo, labyrintu, atd., ve večerních hodinách účast na koncertě pod širým nebem. V pozdních nočních hodinách odjezd zpět do ČR.

Císařský zámek s rozsáhlými zahradami

Císařský zámek Schönbrunn se pyšní vybavením z období rokoka a rozsáhlými zahradami. Z původních 1441 pokojů je možné navštívit 40 pokojů. Kromě zámku láká k návštěvě také jeho obrovský a krásný park. V zámecké zahradě naleznete monumentální kašny (Neptunbrunnen, kde jsou výjevy z řecké mytologie), muzeum kočárů a 3 fontány Schöner Brunne, které daly název celému zámku.

Nejstarší ZOO na světě a labyrint

Můžete navštívit sloupcovou stavbu Gloriettu, která vyniká na nejvyšším místě parku, a velký skleník Palmenhaus skládající se ze tří částí, kde můžete obdivovat středomořské, tropické i subtropické rostliny. Součástí parku je také zoologická zahrada, která byla založena za Marie Terezie a patří k nejstarší na světě. Specialitou této ZOO jsou zejména pandy, kočkovité šelmy všeho druhu, lachtani, papoušci a další zvířata. V těsné blízkosti ZOO se nachází Irrgarten – v překladu „ bludná zahrada či zahrada bláznů“. Zde najdete řadu zajímavých atrakcí, které pobaví děti i dospělé. Zde jsou také 3 labyrinty. Wüstenhaus neboli pouští dům je druhým skleníkem přístupným veřejnosti, který je také součástí Schönbrunnu.

 

Bez ubytování

Autobus

Trasa:Vídeň - koncert filharmoniků

Zastávky:

Bez stravy

Aktuální počasí:

11°C slabý déšť slabý déšť

Východ slunce: 02:59    Západ slunce: 18:45


Týdenní předpověď


01.06.
slabý déšť
slabý déšť
18 / 14 °C
02.06.
slabý déšť
slabý déšť
17 / 13 °C
03.06.
slabý déšť
slabý déšť
19 / 16 °C
04.06.
déšť
déšť
21 / 15 °C
05.06.
slabý déšť
slabý déšť
21 / 19 °C
06.06.
déšť
déšť
24 / 18 °C
07.06.
déšť
déšť
19 / 17 °C
img-loader img-loader img-loader