Adventní Vídeň

  • Adventní Vídeň
  • Adventní Vídeň
  • Adventní Vídeň
Aktuální počasí : 19°C jasno

Vydejte se do adventní Vídně a nechte se kromě tradičních historických a kulturních památek okouzlit místní jedinečnou vánoční atmosférou. Ať už tu navštívíte jakékoliv místo, na místní trhy s vůní punče a vánočních pochoutek jen tak nezapomenete.

Cena obsahuje
dopravu autobusem průvodce pojištění proti úpadku CK
Cena neobsahuje
cestovní pojištění případné vstupné do památek

1/0 11.12.2019

Kód zájezdu: 501 Kód termínu: 191211 Typ zájezdu: POZNÁVACÍ

Nastavení rezervace

1.
Ověřuji dostupnost

Program zájezdu:

Odjezd z nástupních míst v ranních hodinách (přibližné časy zde). V poledních hodinách příjezd do Vídně a prohlídka města a nejvýznamnějších památek s průvodcem. Štěpánský dóm, Hofburg, zakončení na vánočních trzích u Radnice. Možnost také návštěvy trhů na náměstí Marie Terezie. Následně individuální program na vánočních trzích. Odjezd zpět do ČR cca v 18.30 hod. V pozdních večerních hodinách návrat zpět do nástupních míst.


*CK si vyhrazuje právo na změnu programu.
* Při sobotních termínech není autobusům povolen vjezd do centra. Autobus bude parkovat na parkovišti u Pratru, odtud se přesunete s průvodcem do centra města metrem.
 
 
 

Bez ubytování

Autobus

Přečtěte si prosím přepravní podmínky.

ZLÍN

07:00

Parkoviště vedle Velkého kina, pod konečnou trolejbusů,ul. Mostní/Březnická

FRYŠTÁK

07:15

Autobusová zastávka na náměstí

HORNÍ LAPAČ

07:20

Autobusová zastávka ve směru na Holešov

MARTINICE

07:25

Autobusová zastávka ve směru na Holešov

HOLEŠOV PIVOVAR

07:30

Autobusová zastávka U Pivovaru ve směru do centra

HOLEŠOV

07:35

Autobusové nádraží, ul. Palackého

HULÍN

07:45

Autobusová zastávka na nám. Míru ve směru na Kroměříž

KROMĚŘÍŽ

08:00

Autobusové nádraží, ul. Wolkerova (ostrůvek MHD)

BRNO

08:50

Parkoviště u Delta pekáren. Ul. Teslova

MIKULOV

09:30

Benzínová stanice Shell u hotelu Marcinčák

Trasa:Adventní Vídeň

Zastávky:

Bez stravy

Aktuální počasí:

19°C jasno jasno

Východ slunce: 03:50    Západ slunce: 17:45


Týdenní předpověď


25.08.
zataženo
zataženo
23 / 21 °C
26.08.
polojasno
polojasno
27 / 23 °C
27.08.
oblačno
oblačno
28 / 24 °C
28.08.
déšť
déšť
30 / 21 °C
29.08.
polojasno
polojasno
29 / 24 °C
30.08.
déšť
déšť
28 / 22 °C
31.08.
déšť
déšť
22 / 20 °C
img-loader img-loader img-loader