Adventní Vídeň

  • Adventní Vídeň
  • Adventní Vídeň
  • Adventní Vídeň
Aktuální počasí: 2°C jasno

Vydejte se do adventní Vídně a nechte se kromě tradičních historických a kulturních památek okouzlit místní jedinečnou vánoční atmosférou. Ať už tu navštívíte jakékoliv místo, na místní trhy s vůní punče a vánočních pochoutek jen tak nezapomenete.

Cena obsahuje
dopravu autobusem průvodce pojištění proti úpadku CK
Cena neobsahuje
cestovní pojištění případné vstupné do památek

1/0 21.12.2018

Kód zájezdu: 501 Kód termínu: 2112V Typ zájezdu: POZNÁVACÍ

Nastavení rezervace

1.
Ověřuji dostupnost

Program zájezdu:

Odjezd z nástupních míst v ranních hodinách (přibližné časy zde). V poledních hodinách příjezd do Vídně a prohlídka města a nejvýznamnějších památek s průvodcem. Štěpánský dóm, Hofburg, zakončení na vánočních trzích u Radnice. Možnost také návštěvy trhů na náměstí Marie Terezie. Následně individuální program na vánočních trzích. Odjezd zpět do ČR cca v 18.30 hod. V pozdních večerních hodinách návrat zpět do nástupních míst.


*CK si vyhrazuje právo na změnu programu.
* Při sobotních termínech není autobusům povolen vjezd do centra. Autobus bude parkovat na parkovišti u Pratru, odtud se přesunete s průvodcem do centra města metrem.
 
 
 

Bez ubytování

Autobus

Přečtěte si prosím přepravní podmínky.

ZLÍN

07:00

Parkoviště vedle Velkého kina, pod konečnou trolejbusů,ul. Mostní/Březnická

FRYŠTÁK

07:15

Autobusová zastávka na náměstí

HORNÍ LAPAČ

07:20

Autobusová zastávka ve směru na Holešov

MARTINICE

07:25

Autobusová zastávka ve směru na Holešov

HOLEŠOV PIVOVAR

07:30

Autobusová zastávka U Pivovaru ve směru do centra

HOLEŠOV

07:35

Autobusové nádraží, ul. Palackého

HULÍN

07:45

Autobusová zastávka na nám. Míru ve směru na Kroměříž

KROMĚŘÍŽ

08:00

Autobusové nádraží, ul. Wolkerova (ostrůvek MHD)

BRNO

08:50

Parkoviště u Delta pekáren. Ul. Teslova

MIKULOV

09:30

Benzínová stanice Shell u hotelu Marcinčák

Trasa:Adventní Vídeň

Zastávky:

Bez stravy

Aktuální počasí:

2°C jasno jasno

Východ slunce: 07:04    Západ slunce: 15:52


Týdenní předpověď:


12.12.
jasno
jasno
-1 / -12 °C
13.12.
sněžení
sněžení
-3 / -4 °C
14.12.
sněžení
sněžení
-2 / -9 °C
15.12.
déšť
déšť
3 / 1 °C
16.12.
déšť
déšť
1 / -4 °C
17.12.
prudký déšť
prudký déšť
1 / -1 °C
18.12.
slabý déšť
slabý déšť
-0 / -1 °C
img-loader img-loader img-loader