Zájezdy pro skupiny

Vážení cestující,

pokud cestujete rádi se svými přáteli, vynaložte úsilí a vytvořte skupinu minimálně 16 osob a vy můžete cestovat zcela zdarma.

Při rezervaci vyžadujeme stejný typ a termín pro všechny účastníky skupinového zájezdu. Rezervaci je třeba udělat najednou. Na pozdější doobjednání osob nebude brát zřetel na nárok volných míst.

Objednavatel skupinového zájezdu zastupuje celou skupinu při všech jednáních s CK, předává své skupině veškeré potřebné informace týkající se objednaného zájezdu a provádi úhradu veškerých plateb za jednotlivé účastníky skupinového zájezdu (max.ve dvou splátkách - záloha a doplatek).

Počet platících účastníků (poznávací a jednodenní zájezdy):

15 - 19 (Počet volných poukazů: 1)

20 - 29 (Počet volných poukazů: 2)

30 - 39 (Počet volných poukazů: 3)

40 a více (Počet volných poukazů: 4)

 

U lyžařských zájezdů pro rok 2020/2021

Počet platících účastníků:

20 - 30 (Počet volných poukazů: 1)

31 - 40 (Počet volných poukazů: 2)

41 - 50 (Počet volných poukazů: 3)

50 a více (Počet volných poukazů: 4)

CK Bohemian tour připravuje zájezdy na míru pracovním skupinám, školním i jiným kolektivům. Nenechte se omezovat konkrétní nabídkou zájezdů a využijte našich organizovaných zájezdů dle Vašich přání. Nabídku zájezdu na míru Vám připravíme přesně podle přání, počtu osob a také finančních možností. Při organizaci dovolené na míru se snažíme maximálně vyhovět Vaším požadavkům a poskytnou kvalitní rady.

V případě dotazů nás neváhejte kontakovat.

img-loader img-loader img-loader