Vánoční Wroclaw

  • Vánoční Wroclaw
  • Vánoční Wroclaw
  • Vánoční Wroclaw
  • Vánoční Wroclaw
  • Vánoční Wroclaw
  • Vánoční Wroclaw
  • Vánoční Wroclaw
Aktuální počasí : 14°C jasno

Wroclaw Vás určitě nezklame také v předvánočním období - hlavní trhové náměstí ve starém městě ožívá v době adventu vánočními trhy s možností unikátních nákupů a s úžasnou atmosférou.

Cena obsahuje
dopravu autobusem průvodce pojištění proti úpadku CK
Cena neobsahuje
cestovní pojištění případné vstupné do památek

1/0 02.12.2020

Kód zájezdu: 505 Kód termínu: BT WR02122020 Typ zájezdu: POZNÁVACÍ

Nastavení rezervace

1.
Ověřuji dostupnost

Program zájezdu:
Odjezd z nástupních míst v brzkých ranních hodinách směr Wroclaw. Prohlídka jednoho z nejstarších měst Polska s průvodcem. Čeká na vás např. Staré město,  katedrála sv. Jana Křtitele, Tumský ostrov - nejstarší část města, pestrobarevné štítové domy na hlavním náměstí s radnicí a další. Celé centrum města je zaplaveno malými bronzovými trpaslíky. Tito skřítci „Krasnele“ např. lezou po sloupech, počítají peníze, tlačí obrovské koule, žebrají, salutují, nasávají přímo z lahví.Po prohlídce individuální účast na vánočních trzích v rozzářeném městě. Vychutnáte si tradiční sváteční trhy s vůní punče, svařeného vína, medu, pečených kaštanů, čokoládových perníčků, cukroví, klobás či bramborových placek za zvuku vánočních koled. Odjezd zpět do ČR v podvečerních hodinách. V pozdních nočních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Do posledního výstupního místa příjezd v cca 00:00 - 01:00 hod.

*CK si vyhrazuje právo na změnu programu.

Odpovědi na nejčastější dotazy spojené s Covid - 19

1. Co když se uzavřou hranice, propadne mi zájezd?

V případě, že jste si vybrali zájezd do zahraničí a uzavřou se hranice, tedy nebude možné zájezd realizovat, v tomto případě nepřijdete o uhrazenou částku. Buď bude platba vrácena zpět na bankovní účet, nebo bude možné vybrat jakýkoliv zájezd z naší nabídky do konce roku 2021.

2. Co když do země, do které jsem zakoupil zájezd, bude třeba negativní test na Covid-19 nebo karanténa?

V případě, že by země, do které má být zájezd realizován (jednodenní a adventní zájezdy) a byla by nařízena karanténa, případně testy na Covid-19, tento zájezd bude zrušen ze strany CK a o uhrazenou částku nepřijdete.

3. Co se stane, když v zahraničí onemocním na Covid-19?

Cestovní pojištění Uniqa, které nabízíme při sjednání zájezdu, plně hradí léčbu spojenou s Covid-19. Pokud máte zajištěné cestovní pojištění individuálně, doporučujeme před cestou zkontrolovat, že Vaše pojišťovna nemá ve výlukách toto virové onemocnění.

Pokud budete mít jakékoliv další dotazy obraťte se na nás, rádi vše objasníme.

 Orientační časy odjezdů:

6:30 -  Zlín - Parkoviště vedle Velkého kina, pod konečnou trolejbusů, ul. Mostní/Březnická

6:35 -  Zlín - Vysoká Mez, Autobusová zastávka Vysoká Mez ve směru na Fryšták

6:45 -  Fryšták - Autobusová zastávka na náměstí

6:50 - Horní Lapač - Autobusová zastávka, směr do Holešova

6:53 -  Martinice - Autobusová zastávka ze směru z Horního Lapače 

6:55 -  Holešov Pivovar - Autobusová zastávka U Pivovaru ve směru do centra, ul. Masarykova

7:00 -  Holešov - Autobusové nádraží, ul. Palackého

7:15 -  Bystřice p. Hostýnem - Autobusové nádraží

7:25 -  Opatovice - První autobusová zastávka u Opatovice restaurace, po pravé straně je kostelík

7:40 -  Hranice na Moravě - Autobusová zastávka před Clubem Bonver, Tř. Československé armády

8:40 - Ostrava - Autobusová zastávka u Tesca (OC Futurum), ul. Novinářská 9, Ostrava

 

 

Bez ubytování

Autobus

Přečtěte si prosím přepravní podmínky.

ZLÍN

06:00

Parkoviště vedle Velkého kina, pod konečnou trolejbusů,ul.Mostní/Březnická

FRYŠTÁK

06:15

Autobusová zastávka na náměstí

HORNÍ LAPAČ

06:20

Autobusová zastávka ve směru na Holešov

MARTINICE

06:25

Autobusová zastávka ve směru na Holešov

HOLEŠOV PIVOVAR

06:30

Autobusová zastávka U Pivovaru ve směru do centra

HOLEŠOV

06:35

Autobusové nádraží, ul. Palackého

BYSTŘICE P. HOSTÝNEM

06:50

Autobusové nádraží

HRANICE

07:20

Autobusová zastávka před clubem Bonver, tř. ČS armády

OSTRAVA

08:15

Autobusová zastávka u Tesco, ul. Novinářská 9, Moravská Ostrava a Přívoz

Trasa:Wroclaw

Zastávky:

Bez stravy

Aktuální počasí:

14°C jasno jasno

Východ slunce: 05:29    Západ slunce: 15:42


Týdenní předpověď


24.10.
déšť
déšť
15 / 12 °C
25.10.
jasno
jasno
14 / 10 °C
26.10.
jasno
jasno
15 / 13 °C
27.10.
zataženo
zataženo
15 / 11 °C
28.10.
jasno
jasno
13 / 11 °C
29.10.
zataženo
zataženo
12 / 8 °C
30.10.
zataženo
zataženo
11 / 9 °C
img-loader img-loader img-loader