Vánoční Krakov

  • Vánoční Krakov
  • Vánoční Krakov
  • Vánoční Krakov
  • Vánoční Krakov
  • Vánoční Krakov
  • Vánoční Krakov
  • Vánoční Krakov
  • Vánoční Krakov
  • Vánoční Krakov
Aktuální počasí : 3°C oblačno

Krakov je bezesporu turisticky nejvyhledávanějším polským městem. V době adventu, který v Polsku každoročně začíná na konci listopadu, vítá každoročně velké množství svátečně naladěných návštěvníků.

Cena obsahuje
dopravu autobusem průvodce pojištění proti úpadku CK
Cena neobsahuje
cestovní pojištění případné vstupné do památek

1/0 19.12.2020

Kód zájezdu: 503 Kód termínu: A20-17 Typ zájezdu: POZNÁVACÍ

Nastavení rezervace

1.
Ověřuji dostupnost

AKTUÁLNĚ: 20.11. Do Polska k dnešnímu datu můžeme cestovat bez nutných testů či karantény. Tradiční trhy v Krakově byly zrušeny. Je velmi pravděpodobné, že budou otevřené kavárny se svařákem a punčem, případně budou otevřeny stánky s výdejním okýnkem. Město bude vánočně vyzdobeno, i tak bude tedy možné vychutnat atmosféru adventu, kterou toto město nabízí.

Program zájezdu:

Odjezd z nástupních míst v ranních hodinách. Dopoledne příjezd do Krakova a následně prohlídka nejzajímavějších památek města s průvodcem (Wawel s katedrálou, kostel Sv. Petra a Pavla, centrální náměstí Rynek, tržnice Sukiennice, Mariánský kostel a další). Následně individuální návštěva vánočních trhů. Odjezd zpět do ČR v podvečerních hodinách. V pozdních večerních hodinách návrat zpět do nástupních míst. Do posledního výstupního místa příjezd v cca 23:00 - 00:00 hod.
 
*CK si vyhrazuje právo na změnu programu.

Odpovědi na nejčastější dotazy spojené s Covid - 19

1. Co když se uzavřou hranice, propadne mi zájezd?

V případě, že jste si vybrali zájezd do zahraničí a uzavřou se hranice, tedy nebude možné zájezd realizovat, v tomto případě nepřijdete o uhrazenou částku. Buď bude platba vrácena zpět na bankovní účet, nebo bude možné vybrat jakýkoliv zájezd z naší nabídky do konce roku 2021.

2. Co když do země, do které jsem zakoupil zájezd, bude třeba negativní test na Covid-19 nebo karanténa?

V případě, že by země, do které má být zájezd realizován (jednodenní a adventní zájezdy) a byla by nařízena karanténa, případně testy na Covid-19, tento zájezd bude zrušen ze strany CK a o uhrazenou částku nepřijdete.

3. Co se stane, když v zahraničí onemocním na Covid-19?

Cestovní pojištění Uniqa, které nabízíme při sjednání zájezdu, plně hradí léčbu spojenou s Covid-19. Pokud máte zajištěné cestovní pojištění individuálně, doporučujeme před cestou zkontrolovat, že Vaše pojišťovna nemá ve výlukách toto virové onemocnění.

Pokud budete mít jakékoliv další dotazy obraťte se na nás, rádi vše objasníme.

 

Orientační časy odjezdů:

6:30 -  Zlín - Parkoviště vedle Velkého kina, pod konečnou trolejbusů, ul. Mostní/Březnická

6:35 -  Zlín - Vysoká Mez, Autobusová zastávka Vysoká Mez ve směru na Fryšták

6:45 -  Fryšták - Autobusová zastávka na náměstí

6:50 - Horní Lapač - Autobusová zastávka, směr do Holešova

6:53 -  Martinice - Autobusová zastávka ze směru z Horního Lapače 

6:55 -  Holešov Pivovar - Autobusová zastávka U Pivovaru ve směru do centra, ul. Masarykova

7:00 -  Holešov - Autobusové nádraží, ul. Palackého

7:15 -  Bystřice p. Hostýnem - Autobusové nádraží

7:25 -  Opatovice - První autobusová zastávka u Opatovice restaurace, po pravé straně je kostelík

7:40 -  Hranice na Moravě - Autobusová zastávka před Clubem Bonver, Tř. Československé armády

8:40 - Ostrava - Autobusová zastávka u Tesca (OC Futurum), ul. Novinářská 9, Ostrava

 

Bez ubytování

Autobus

Přečtěte si prosím přepravní podmínky.

ZLÍN

07:00

Parkoviště vedle Velkého kina, pod konečnou trolejbusů, ul.Mostní/Březnická

FRYŠTÁK

07:15

Autobusová zastávka na náměstí

HORNÍ LAPAČ

07:20

Autobusová zastávka ve směru na Holešov

MARTINICE

07:25

Autobusová zastávka ve směru na Holešov

HOLEŠOV PIVOVAR

07:30

Autobusová zastávka U Pivovaru ve směru do centra

HOLEŠOV

07:35

Autobusové nádraží, ul. Palackého

BYSTŘICE P. H.

07:50

Autobusové nádraží

OPATOVICE

08:00

První autobusová zastávka u Opatovice restaurace, po pravé straně je kostelík

HRANICE

08:15

Autobusová zastávka před Clubem Bonver, Tř. Československé armády

OSTRAVA

09:15

Autobusová zastávka u Tesco, ul. Novinářská 9, Moravská Ostrava a Přívoz

Trasa:Adventní Krakov

Zastávky:

Bez stravy

Aktuální počasí:

3°C oblačno oblačno

Východ slunce: 06:13    Západ slunce: 14:43


Týdenní předpověď


29.11.
mírné sněžení
mírné sněžení
1 / -2 °C
30.11.
polojasno
polojasno
-1 / -3 °C
01.12.
jasno
jasno
-1 / -3 °C
02.12.
jasno
jasno
-1 / -3 °C
03.12.
zataženo
zataženo
-2 / -3 °C
04.12.
oblačno
oblačno
-1 / 1 °C
05.12.
polojasno
polojasno
3 / 1 °C
img-loader img-loader img-loader