Adventní Wroclaw

  • Adventní Wroclaw
  • Adventní Wroclaw
Aktuální počasí: 2°C jasno

Wroclaw Vás určitě nezklame také v předvánočním období - hlavní trhové náměstí ve starém městě ožívá v době adventu vánočními trhy s možností unikátních nákupů a s úžasnou atmosférou.

Cena obsahuje
dopravu autobusem průvodce pojištění proti úpadku CK
Cena neobsahuje
cestovní pojištění případné vstupné do památek

1/0 12.12.2018

Kód zájezdu: 505 Kód termínu: 12124 Typ zájezdu: POZNÁVACÍ

Nastavení rezervace

1.
Ověřuji dostupnost

Program zájezdu:
Odjezd z nástupních míst v brzkých ranních hodinách směr Wroclaw. Prohlídka jednoho z nejstarších měst Polska s průvodcem. Čeká na vás např. Staré město,  katedrála sv. Jana Křtitele, Tumský ostrov - nejstarší část města, pestrobarevné štítové domy na hlavním náměstí s radnicí a další. Celé centrum města je zaplaveno malými bronzovými trpaslíky. Tito skřítci „Krasnele“ např. lezou po sloupech, počítají peníze, tlačí obrovské koule, žebrají, salutují, nasávají přímo z lahví.Po prohlídce individuální účast na vánočních trzích v rozzářeném městě. Vychutnáte si tradiční sváteční trhy s vůní punče, svařeného vína, medu, pečených kaštanů, čokoládových perníčků, cukroví, klobás či bramborových placek za zvuku vánočních koled. Odjezd zpět do ČR v podvečerních hodinách. V pozdních nočních hodinách návrat zpět do nástupních míst.
*CK si vyhrazuje právo na změnu programu.

 

Bez ubytování

Autobus

Přečtěte si prosím přepravní podmínky.

ZLÍN

06:00

Parkoviště vedle Velkého kina, pod konečnou trolejbusů,ul.Mostní/Březnická

FRYŠTÁK

06:15

Autobusová zastávka na náměstí

HORNÍ LAPAČ

06:20

Autobusová zastávka ve směru na Holešov

MARTINICE

06:25

Autobusová zastávka ve směru na Holešov

HOLEŠOV PIVOVAR

06:30

Autobusová zastávka U Pivovaru ve směru do centra

HOLEŠOV

06:35

Autobusové nádraží, ul. Palackého

BYSTŘICE P. HOSTÝNEM

06:50

Autobusové nádraží

HRANICE

07:20

Autobusová zastávka před clubem Bonver, tř. ČS armády

OSTRAVA

08:15

Ulice 28. října, naproti kulturního domu Vítkovice

Trasa:Wroclaw

Zastávky:

Bez stravy

Aktuální počasí:

2°C jasno jasno

Východ slunce: 07:04    Západ slunce: 15:52


Týdenní předpověď:


12.12.
jasno
jasno
-1 / -12 °C
13.12.
sněžení
sněžení
-3 / -4 °C
14.12.
sněžení
sněžení
-2 / -9 °C
15.12.
déšť
déšť
3 / 1 °C
16.12.
déšť
déšť
1 / -4 °C
17.12.
prudký déšť
prudký déšť
1 / -1 °C
18.12.
slabý déšť
slabý déšť
-0 / -1 °C
img-loader img-loader img-loader