Adventní Krakov

  • Adventní Krakov
  • Adventní Krakov
  • Adventní Krakov
  • Adventní Krakov
Aktuální počasí : -2°C mlha

Krakov je bezesporu turisticky nejvyhledávanějším polským městem. V době adventu, který v Polsku každoročně začíná na konci listopadu, vítá každoročně velké množství svátečně naladěných návštěvníků.

Cena obsahuje
dopravu autobusem průvodce pojištění proti úpadku CK
Cena neobsahuje
cestovní pojištění případné vstupné do památek

1/0 18.12.2019

Kód zájezdu: 503 Kód termínu: 191298 Typ zájezdu: POZNÁVACÍ

Nastavení rezervace

1.
Ověřuji dostupnost

 Program zájezdu:

Odjezd z nástupních míst v ranních hodinách. Dopoledne příjezd do Krakova a následně prohlídka nejzajímavějších památek města s průvodcem (Wawel s katedrálou, kostel Sv. Petra a Pavla, centrální náměstí Rynek, tržnice Sukiennice, Mariánský kostel a další). Následně individuální návštěva vánočních trhů. Odjezd zpět do ČR v podvečerních hodinách. V pozdních večerních hodinách návrat zpět do nástupních míst.
 
*CK si vyhrazuje právo na změnu programu.
 
 

Bez ubytování

Autobus

Přečtěte si prosím přepravní podmínky.

ZLÍN

07:00

Parkoviště vedle Velkého kina, pod konečnou trolejbusů, ul.Mostní/Březnická

FRYŠTÁK

07:15

Autobusová zastávka na náměstí

HORNÍ LAPAČ

07:20

Autobusová zastávka ve směru na Holešov

MARTINICE

07:25

Autobusová zastávka ve směru na Holešov

HOLEŠOV PIVOVAR

07:30

Autobusová zastávka U Pivovaru ve směru do centra

HOLEŠOV

07:35

Autobusové nádraží, ul. Palackého

BYSTŘICE P. H.

07:50

Autobusové nádraží

OPATOVICE

08:00

První autobusová zastávka u Opatovice restaurace, po pravé straně je kostelík

HRANICE

08:15

Autobusová zastávka před Clubem Bonver, Tř. Československé armády

OSTRAVA

09:15

Autobusová zastávka u Tesco, ul. Novinářská 9, Moravská Ostrava a Přívoz

Trasa:Adventní Krakov

Zastávky:

Bez stravy

Aktuální počasí:

-2°C mlha mlha

Východ slunce: 06:21    Západ slunce: 14:39


Týdenní předpověď


06.12.
jasno
jasno
0 / -1 °C
07.12.
zataženo
zataženo
4 / 5 °C
08.12.
zataženo
zataženo
6 / 6 °C
09.12.
slabý déšť
slabý déšť
8 / 4 °C
10.12.
sněžení
sněžení
4 / -0 °C
11.12.
slabý déšť
slabý déšť
4 / 4 °C
12.12.
zataženo
zataženo
5 / 3 °C
img-loader img-loader img-loader