Adventní Krakov

  • Adventní Krakov
  • Adventní Krakov
  • Adventní Krakov
  • Adventní Krakov
Aktuální počasí : 22°C slabý déšť

Krakov je bezesporu turisticky nejvyhledávanějším polským městem. V době adventu, který v Polsku každoročně začíná na konci listopadu, vítá každoročně velké množství svátečně naladěných návštěvníků.

Cena obsahuje
dopravu autobusem průvodce pojištění proti úpadku CK
Cena neobsahuje
cestovní pojištění případné vstupné do památek

1/0 21.12.2019

Kód zájezdu: 503 Kód termínu: 191221 Typ zájezdu: POZNÁVACÍ

Nastavení rezervace

1.
Ověřuji dostupnost

 Program zájezdu:

Odjezd z nástupních míst v ranních hodinách. Dopoledne příjezd do Krakova a následně prohlídka nejzajímavějších památek města s průvodcem (Wawel s katedrálou, kostel Sv. Petra a Pavla, centrální náměstí Rynek, tržnice Sukiennice, Mariánský kostel a další). Následně individuální návštěva vánočních trhů. Odjezd zpět do ČR v podvečerních hodinách. V pozdních večerních hodinách návrat zpět do nástupních míst.
 
*CK si vyhrazuje právo na změnu programu.
 
 

Bez ubytování

Autobus

Přečtěte si prosím přepravní podmínky.

ZLÍN

07:00

Parkoviště vedle Velkého kina, pod konečnou trolejbusů, ul.Mostní/Březnická

FRYŠTÁK

07:15

Autobusová zastávka na náměstí

HORNÍ LAPAČ

07:20

Autobusová zastávka ve směru na Holešov

MARTINICE

07:25

Autobusová zastávka ve směru na Holešov

HOLEŠOV PIVOVAR

07:30

Autobusová zastávka U Pivovaru ve směru do centra

HOLEŠOV

07:35

Autobusové nádraží, ul. Palackého

BYSTŘICE P. H.

07:50

Autobusové nádraží

OPATOVICE

08:00

První autobusová zastávka u Opatovice restaurace, po pravé straně je kostelík

HRANICE

08:15

Autobusová zastávka před Clubem Bonver, Tř. Československé armády

OSTRAVA

09:15

Parkoviště naproti Domu kultury města Ostravy, ul. 28. října

Trasa:Adventní Krakov

Zastávky:

Bez stravy

Aktuální počasí:

22°C slabý déšť slabý déšť

Východ slunce: 03:54    Západ slunce: 17:43


Týdenní předpověď


25.08.
slabý déšť
slabý déšť
29 / 21 °C
26.08.
slabý déšť
slabý déšť
27 / 23 °C
27.08.
oblačno
oblačno
30 / 24 °C
28.08.
polojasno
polojasno
31 / 24 °C
29.08.
jasno
jasno
31 / 24 °C
30.08.
jasno
jasno
29 / 23 °C
31.08.
oblačno
oblačno
28 / 22 °C
img-loader img-loader img-loader