Adventní Krakov

  • Adventní Krakov
  • Adventní Krakov
  • Adventní Krakov
  • Adventní Krakov
Aktuální počasí: 11°C jasno

Krakov je bezesporu turisticky nejvyhledávanějším polským městem. V době adventu, který v Polsku každoročně začíná na konci listopadu, vítá každoročně velké množství svátečně naladěných návštěvníků.

Cena obsahuje
dopravu autobusem průvodce pojištění proti úpadku CK
Cena neobsahuje
cestovní pojištění případné vstupné do památek

1/0 05.12.2018

Kód zájezdu: 503 Kód termínu: 05121 Typ zájezdu: POZNÁVACÍ

Nastavení rezervace

1.
Ověřuji dostupnost

 Program zájezdu:

Odjezd z nástupních míst v ranních hodinách. Dopoledne příjezd do Krakova a následně prohlídka nejzajímavějších památek města s průvodcem (Wawel s katedrálou, kostel Sv. Petra a Pavla, centrální náměstí Rynek, tržnice Sukiennice, Mariánský kostel a další). Následně individuální návštěva vánočních trhů. Odjezd zpět do ČR v podvečerních hodinách. V pozdních večerních hodinách návrat zpět do nástupních míst.
 
*CK si vyhrazuje právo na změnu programu.
 
 

Bez ubytování

Autobus

Přečtěte si prosím přepravní podmínky.

ZLÍN

07:00

Parkoviště vedle Velkého kina, pod konečnou trolejbusů, ul.Mostní/Březnická

FRYŠTÁK

07:15

Autobusová zastávka na náměstí

HORNÍ LAPAČ

07:20

Autobusová zastávka ve směru na Holešov

MARTINICE

07:25

Autobusová zastávka ve směru na Holešov

HOLEŠOV PIVOVAR

07:30

Autobusová zastávka U Pivovaru ve směru do centra

HOLEŠOV

07:35

Autobusové nádraží, ul. Palackého

BYSTŘICE P. H.

07:50

Autobusové nádraží

OPATOVICE

08:00

První autobusová zastávka u Opatovice restaurace, po pravé straně je kostelík

HRANICE

08:15

Autobusová zastávka před Clubem Bonver, Tř. Československé armády

OSTRAVA

09:15

Parkoviště naproti Domu kultury města Ostravy, ul. 28. října

Trasa:Adventní Krakov

Zastávky:

Bez stravy

Aktuální počasí:

11°C jasno jasno

Východ slunce: 04:31    Západ slunce: 16:39


Týdenní předpověď:


24.09.
déšť
déšť
14 / 11 °C
25.09.
jasno
jasno
13 / 7 °C
26.09.
jasno
jasno
16 / 4 °C
27.09.
jasno
jasno
20 / 7 °C
28.09.
jasno
jasno
22 / 6 °C
29.09.
jasno
jasno
22 / 10 °C
30.09.
déšť
déšť
14 / 10 °C
img-loader img-loader img-loader