O nás

Vážení klienti, milí návštěvníci stránek cestovní kanceláře Bohemian tour,
dovolte nám, abychom touto cestou krátce představili naši společnost. Jsme cestovní kancelář působící ve Zlínském kraji se sídlem v Holešově, která pronikla na trh cestovního ruchu v roce 2009.

Naší hlavní specializací jsou poznávací zájezdy a aktivní pobyty pro nadšené sportovce. V průběhu celého roku nabízíme také jednodenní poznávací zájezdy za historií, relaxací i odpočinkem. Nabídku naší cestovní kanceláře tvoří také zájezdy konané v době adventu.

Nabízíme Vám možnost obdivovat s námi krásy Norska, Holandska, Rakouska, Korsiky, Rumunska, Slovinska i dalších zemí a měst. Odpočinek s námi naleznete v termálních lázních na Slovensku a Maďarsku. Vánoční atmosféru si s námi můžete vychutnat ve Vídni, Krakově, Wroclavi, Budapešti, Bratislavě, Drážďaněch.

Ve spolupráci se specializovanými cestovními kancelářemi nabízíme zájezdy do zemí celého světa.

V nabídce našich webových stránek naleznete nejen standardní katalogové zájezdy, ale také nabídku „last minute“ zájezdů v průběhu sezony. Dopravu zajišťujeme luxusními autobusy vybavenými klimatizací, WC a videem.

Zájezdy, produkty a služby CK Bohemian tour odebírají klienti z celé ČR. Vycházíme klientům vstříc formou zájezdů „šitých na míru“, tedy přesně dle Vašich požadavků a představ. Tyto zájezdy jsou pro nás výzvou a po konzultaci vše zajistíme k Vaší plné spokojenosti. Rádi přichystáme také zájezd pro skupiny.

Naší snahou je především kvalita a vysoká úroveň nabízených služeb, atraktivita vybraných středisek a kompletní servis klientům.

Váš zájem nám pomáhá neustále rozšiřovat portfolio zájezdů. Věříme, že si z naší nabídky vyberete a společně tak budeme mít možnost poznávat a obdivovat krásy Vámi zvolených zemí.

 

Příjemnou dovolenou a mnoho nezapomenutelných zážitků Vám přeje vaše rodinná cestovní kancelář CK Bohemian tour s.r.o.

img-loader img-loader img-loader