Aktuální vyjádření k zájezdům ke dni 27.4.2020

Vážení klienti,
zdá se, že situace kolem koronavirové infekce se v České republice vyvíjí dobře. Proto vláda postupně uvolňuje opatření. Pevně věříme, že se situace bude lepšit také v okolních zemích a v nejbližších měsících bude možné uskutečnit zájezdy, na které se společně s Vámi velmi těšíme. Bohužel naše kancelář v Holešově stále pracuje v omezeném režimu. Všechny naše zaměstnankyně mají malé děti, kdy jsou školky a školy stále zavřené. Není tedy v našich silách v následujících dnech kancelář otevřít. Jsme pro Vás ale stále na telefonu a emailu pro případ jakýchkoliv dotazů. Náš rezervační online systém stále běží, je tedy možné si případně zájezdy rezervovat přes online systém, případně po telefonické domluvě.


- Doposud jsme informovali všechny klienty, s odjezdem do 19.6.2020 o zrušení těchto termínů. O rušení dalších termínů Vás budeme jednotlivě kontaktovat na email uvedený na smlouvě o zájezdu v průběhu května.
- Postupně rozesíláme poukazy za uhrazené zálohy. Tyto poukazy jsou kryty pojištěním proti úpadku CK až do maximální doby jejich platnosti.
- Zájezdy s odjezdem do 30.6.2020 není třeba doplácet.
- Není třeba žádat o vyčíslení storna pro zájezdy do 31.8.2020, na všechny tyto zájezdy pokud se neuskuteční obdržíte poukaz, který je možné uplatnit na jakýkoliv další zájezd s odjezdem do 31.8.2021.

Prosíme Vás tedy i nadále o trpělivost a děkujeme Vám za pochopení.

Alena Hufová
jednatelka společnosti
CK Bohemian tour s.r.o.

img-loader img-loader img-loader