Norsko pro motorkáře s průvodcem

Informace

Kód zájezdu: BT-274

Popis

Rádi byste vyrazili do Norska za poznáním na své milované motorce? Pokud ano, naše cestovní kancelář  Vám nabízí skvělé zázemí, které jistě oceníte.

  • k dispozici Vám bude náš zkušený anglicky mluvící průvodce, který trasu dobře zná
  • zajistíme ubytování v chatkách
  • zajistíme vydatnou polopenzi
  • možnost převozu  zavazadla v našem autobuse
  • v případě, že byste s sebou rádi vzali přítelkyni, manželku nebo kamaráda a neradi byste je celou cestu „vláčeli“ za sebou na motorce, můžou s námi cestu absolvovat autobusem a potkáte se společně v prvním kempu v Norsku, kde mohou program  absolvovat  autobusem  nebo s Vámi na motorce
  • pomůžeme Vám se zajištěním trajektů
  • velkou výhodou  je zázemí autobusu, který má v podstatě stejný program

Program navštívených míst s průvodcem

17.7. - Fjord Iddefjorden. Návštěva muzea Fram, následně přejezd do Vigeland parku. Večer příjezd do kempu.

18.7.-  Jezero Fagerness, tunel Laerdal – nejdelší silniční tunel na světě        24,5 km, Sněžná cesta (Aurlandsvegen) - krásné výhledy na Aurlandsfjord, trajektem přes Sognefjorden – nejdelší a nejhlubší norský fjord, ubytování v kempu.

19.7. -Volný den v kempu. Možnost túry (7 nebo 14 km), která nabízí krásné výhledy na horskou řeku  s mnoha vodopády a peřejemi, případně dle domluvy možno s průvodcem absolvovat projížďku po okolí.

20.7. - Odjezd z kempu do městečka Lom v kraji Oppland, zde  zastávka a prohlídka sloupového kostelíku, následně přejezd do národního parku Jostedalsbreen (největší evropský ledovec) a návštěva ledovcového splazu Nigardsbreen – pěší vycházka k ledovci, ubytování v kempu.

21.7. - Odjezd z kempu, vyhlídková hora Dalsnibba (1496 m.n.m) s nádherným výhledem na Geirangerfjord a Geiranger, jeden z nejkrásnějších fjordů v Norsku, zařazený do seznamu UNESCO. Krásným zážitkem bude projížďka lodí po Geirangerfjordu, ubytování v kempu.

22.7. - Světoznámá Trolí stezka projížďka po Trolí stezce, následně přejezd k Trolí stěně -  Trollveggen (nejvyšší kolmá stěna v Evropě), možnost nákupu v Dombasu, ubytování v kempu.

23.7. - Sloupový kostelík Ringebu, krátká zastávka v Lillehammeru, prohlídka skokanských můstků, ubytování ve Švédsku, v krásném přímořském kempu ve Strömstadu.

24.7. - Po snídani přejezd do centra Strömstadu, prohlídka města. Zde budete moci doplnit zásoby na zpáteční cestu. Kolem poledne odjezd na trajekt do Trelleborgu. Ve večerních hodinách nalodění na trajekt.

25.7. – V brzkých ranních hodinách vylodění v Rostocku.

              *CK si vyhrazuje právo na změnu programu

Náš průvodce bude k dispozici po cestě do Norska na 4 možných místech setkání. Bude vyrážet dne 15.7.  Záleží pouze na Vás zda absolvujete celou cestu s ním z České republiky nebo vyrazíte po vlastní ose a setkáte se s ním až v Norsku, případně na určených a předem domluvených místech.

Předali bychom Vám přesné adresy míst s časy, kde bude docházet k setkání s průvodcem. Pokud pojedete po vlastní ose, závazný bod pro Vás bude setkání v Norsku v prvním kempu, kde budeme nocovat.

Cena zahrnuje: ubytování ve 4 lůžkových chatkách (6x v Norsku, 1x ve Švédsku), služby průvodce na motorce po Norsku, polopenzi, převoz kufru v autobuse, pojištění proti úpadku CK.

Ubytování je zajištěno v chatách v krásných kempech v přírodě.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám předáme kontakt na průvodce zájezdu, který Vám zodpoví o zájezdu veškeré podrobnosti.

img-loader img-loader img-loader