Tropical Islands

Informace

Kód zájezdu: BT-288

Popis

Program zájezdu:

1. den - Odjezd v pozdních večerních hodinách, Holešov v cca 23.00 hod. Následuje transfer přes hraniční přechod Petrovice a Drážďany.

2. den - Příjezd do Tropical Islands v Krausnick. Celodenní návštěva aquaparku. Ve večerních hodinách, v cca 20 hod. návrat do ČR.

3. den - V brzkých ranních hodinách návrat do nástupních míst, Holešov v cca 4 hod.

Nástupní místa: Zlín, Fryšták, Holešov, Hulín, Kroměříž, Brno, Jihlava, Praha

Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným autobusem, technický doprovod, pojištění úpadku CK.

Cena nezahrnuje: vstupné do Tropical Islands (skupinová: dospělá os.30 Eur, děti, studenti, senioři 25 Eur), cestovní pojištění (více informací na http://bohemian-tour.cz/cestovni-pojisteni).

Tropical Islands tvoří obrovská hala s uměle vytvořeným tropickým klimatem, která leží v německém Braniborsku. Hala se nachází u výjezdu Staakow dálnice A13, asi 60 km jižně od Berlína a v jeden okamžik pojme až 7 000 návštěvníků.

360 metrů dlouhá, 210 metrů široká a 107 metrů vysoká budova byla původně vystavěna jako hangár pro vzducholoď Aerium. Ta se však nikdy nepostavila, a tak budovu zakoupila malajská společnost Tanjong a koncem roku 2004 zde otevřela turistické letovisko s uměle vybudovaným tropickým klimatem.

Co Vás v Tropical Islands čeká?

  • Největší vnitřní deštný prales na světě skrývá přes 50 000 kusů stromů, keřů a dalších tropických rostlin dovezených přímo z džungle!
  • Tropická vesnička Vás zaujme unikátní kolekcí přístřešků a chýší, které jakoby z oka vypadly těm v tropech. Ve stylovém baru pak můžete ochutnat osvěžující koktejl, lahodnou kávu, či tropické barbecue.
  • V nákupní uličce si můžete zakoupit nejen nové plavky, ale i ručně vyráběné suvenýry z exotických koutů světa, jako jsou třeba korálky, přívěsky či obrázky.
  • Dětský koutek tropino club nabízí malým návštěvníkům třeba obrovskou horolezeckou stěnu či projížďku na lodičkách.
  • Nejvyšší tobogán v německu měří 25 metrů a můžete na něm dosáhnout rychlosti až 70 km/h!
  • Let horkovzdušným balonem! Ano, díky nejmodernější technologii se můžete povznést do 30 metrů a z balonu plněným heliem obdivovat krásu okolní exotiky.
  • Tropické moře je udržováno na teplotu 28°C a krom nádherných pláží nabízí i brouzdaliště pro nejmenší návštěvníky.
  • Romantická laguna Bali s teplotou vody 32°C je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek.
img-loader img-loader img-loader