Legoland se Star Wars

Informace

Kód zájezdu: 16050306

Popis

Skvělý zájezd nejen pro celou rodinu, ale také pro fanoušky Star Wars. Zažijte nezapomenutelný den Star Wars v německém Legolandu. Tématické atrakce, postavy z filmů, vše doprovázeno Star Wars hudbou. O tento zážitek nesmí přijít žádný malý ani velký fanda!

V areálu se můžete setkat s oblíbenými postavami, roboty C-3PO a R2-D2, rytíři Jedi, Darth Vaderem, mistrem Yodou aj. Mistři řádu Jedi budou při scénkách, které můžete vidět po celém areálu, tasit světelné meče proti vojákům Impéria císaře Palpatina. Po celém LEGOLANDU bude znít soundtrack včetně imperiálního pochodu a ve speciálních stanech bude možné prohlédnout si zajímavosti z filmu, či se se svými oblíbenými hrdiny vyfotografovat. Uvidíte také obří model kosmické lodi X-Wing Luka Skywalkera a to v reálné velikosti 1:1. Loď je vysoká 3 a dlouhá 13 metrů a rozpětí křídel je ještě více jak 13 metrů! Model váží 20 000 kg a je vyroben z 5 milionů kostiček Lego. 

Legoland v Günzburgu má rozlohu celých 25 fotbalových hřišť, je rozdělen na sedm tématických oblastí a nabízí více než 50 atrakcí a nejrůznějších zábavných show.

Program zájezdu:

Odjezd v pozdních večerních hodinách v pátek směr Německo. (Holešov 23:45, Brno 1:00, Praha 4:15). V ranních hodinách v cca 10 hod. příjezd do Legolandu v Günzburgu, zde celodenní pobyt. Ve večerních hodinách v cca 19 hod. odjezd zpět do ČR, návrat do Prahy v cca 00:30 hod, Brno 4:00 hod, Holešov 5:15).

*CK si vyhrazuje právo na změnu programu.

Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným autobusem, pojištění proti úpadku CK, technický doprovod.

Cena nezahrnuje:
- jednodenní vstupenku pro děti od 3 do 16 let cca 16 Eur
- jednodenní vstupenku od 17 let a starší cca 25 Eur
- cestovní pojištění

Nástupní místa: Zlín, Fryšták, Holešov, Hulín, Kroměříž, Brno, Jihlava, Praha, Plzeň

img-loader img-loader img-loader