Budapešť

  • Budapešť
  • Budapešť
  • Budapešť
  • Budapešť
  • Budapešť
  • Budapešť
  • Budapešť
  • Budapešť
  • Budapešť
  • Budapešť
  • Budapešť
  • Budapešť
  • Budapešť
  • Budapešť
  • Budapešť
  • Budapešť
  • Budapešť
Aktuální počasí : -0°C jasno
Cena obsahuje
doprava autobusem technický doprovod
Cena neobsahuje
cestovní pojištění případné vstupné do památek

1/0 22.05.2021

Kód zájezdu: BT-180301 Kód termínu: 2184 Typ zájezdu: POZNÁVACÍ

Nastavení rezervace

1.
Ověřuji dostupnost

Program zájezdu:

Odjezd z nástupních míst v brzkých ranních hodinách. Dopoledne příjezd do Budapešti a následně prohlídka nejzajímavějších památek města s průvodcem (Parlament, Náměstí Hrdinů, Štěpánský dóm, Rybářská bašta, Hradní návrší). Dále individuální program a osobní volno, případně fakultativně plavba lodí po řece Dunaj (Plavba trvá cca 1 hod, cena cca 2700 HUF). Odjezd zpět do ČR v podvečerních hodinách.


*CK si vyhrazuje právo na změnu programu.

Bez ubytování

Autobus

Přečtěte si prosím přepravní podmínky.

ZLÍN

05:30

Parkoviště vedle Velkého kina, pod konečnou trolejbusů

FRYŠTÁK

05:45

Autobusová zastávka na náměstí

HORNÍ LAPAČ

05:50

Autobusová zastávka ve směru na Holešov

MARTINICE

05:55

Autobusová zastávka

HOLEŠOV PIVOVAR

06:00

Autobusová zastávka U Pivovaru ve směru do centra

HOLEŠOV

06:05

Autobusové nádraží, ul. Palackého

HULÍN

06:20

Autobusová zastávka na nám. Míru ve směru na Kroměříž

KROMĚŘÍŽ

06:30

Autobusové nádraží, ul. Wolkerova

BRNO

07:20

Parkoviště u Delta pekáren, ul. Teslova

BŘECLAV

08:10

Čerpací stanice Shell Ladná-pravá strana

Trasa:Budapešť

Zastávky:

Bez stravy

Aktuální počasí:

-0°C jasno jasno

Východ slunce: 05:08    Západ slunce: 16:40


Týdenní předpověď


10.03.
oblačno
oblačno
6 / 4 °C
11.03.
jasno
jasno
5 / 8 °C
12.03.
déšť
déšť
11 / 6 °C
13.03.
slabý déšť
slabý déšť
9 / 9 °C
14.03.
slabý déšť
slabý déšť
9 / 7 °C
15.03.
oblačno
oblačno
7 / 6 °C
16.03.
slabý déšť
slabý déšť
7 / 6 °C
img-loader img-loader img-loader