Budapešť

  • Budapešť
  • Budapešť
  • Budapešť
  • Budapešť
  • Budapešť
  • Budapešť
  • Budapešť
  • Budapešť
  • Budapešť
  • Budapešť
  • Budapešť
  • Budapešť
  • Budapešť
  • Budapešť
  • Budapešť
  • Budapešť
  • Budapešť
Aktuální počasí : -1°C polojasno
Cena obsahuje
dopravu autobusem průvodce pojištění proti úpadku CK
Cena neobsahuje
cestovní pojištění případné vstupné do památek

1/0 02.05.2020

Kód zájezdu: BT-180301 Kód termínu: 200510 Typ zájezdu: POZNÁVACÍ

Nastavení rezervace

1.
Ověřuji dostupnost

Program zájezdu:

Odjezd z nástupních míst v brzkých ranních hodinách. Dopoledne příjezd do Budapešti a následně prohlídka nejzajímavějších památek města s průvodcem (Parlament, Náměstí Hrdinů, Štěpánský dóm, Rybářská bašta, Hradní návrší). Dále individuální program a osobní volno, případně fakultativně plavba lodí po řece Dunaj (Plavba trvá cca 1 hod, cena cca 2700 HUF). Odjezd zpět do ČR v podvečerních hodinách.


*CK si vyhrazuje právo na změnu programu.

Bez ubytování

Autobus

Přečtěte si prosím přepravní podmínky.

ZLÍN

05:30

Parkoviště vedle Velkého kina, pod konečnou trolejbusů

FRYŠTÁK

05:45

Autobusová zastávka na náměstí

HORNÍ LAPAČ

05:50

Autobusová zastávka ve směru na Holešov

MARTINICE

05:55

Autobusová zastávka

HOLEŠOV PIVOVAR

06:00

Autobusová zastávka U Pivovaru ve směru do centra

HOLEŠOV

06:05

Autobusové nádraží, ul. Palackého

HULÍN

06:20

Autobusová zastávka na nám. Míru ve směru na Kroměříž

KROMĚŘÍŽ

06:30

Autobusové nádraží, ul. Wolkerova

BRNO

07:20

Parkoviště u Delta pekáren, ul. Teslova

BŘECLAV

08:10

Čerpací stanice Shell Ladná-pravá strana

Trasa:Budapešť

Zastávky:

Bez stravy

Aktuální počasí:

-1°C polojasno polojasno

Východ slunce: 06:21    Západ slunce: 15:28


Týdenní předpověď


23.01.
jasno
jasno
1 / -0 °C
24.01.
jasno
jasno
0 / -0 °C
25.01.
zataženo
zataženo
0 / 1 °C
26.01.
zataženo
zataženo
1 / 2 °C
27.01.
jasno
jasno
4 / 4 °C
28.01.
oblačno
oblačno
4 / 4 °C
29.01.
zataženo
zataženo
3 / 3 °C
img-loader img-loader img-loader