Budapešť

  • Budapešť
  • Budapešť
  • Budapešť
  • Budapešť
  • Budapešť
  • Budapešť
  • Budapešť
  • Budapešť
  • Budapešť
  • Budapešť
  • Budapešť
  • Budapešť
  • Budapešť
  • Budapešť
  • Budapešť
  • Budapešť
  • Budapešť
Aktuální počasí: -3°C jasno
Cena obsahuje
dopravu autobusem průvodce pojištění proti úpadku CK
Cena neobsahuje
cestovní pojištění případné vstupné do památek

1/0 27.04.2019

Kód zájezdu: BT-180301 Kód termínu: 27-0419 Typ zájezdu: POZNÁVACÍ

Nastavení rezervace

1.
Ověřuji dostupnost

Program zájezdu:

Odjezd z nástupních míst v brzkých ranních hodinách. Dopoledne příjezd doBudapešti a následně prohlídka nejzajímavějších památek města s průvodcem (Parlament, Náměstí Hrdinů, Štěpánský dóm, Rybářská bašta, Hradní návrší). Dále individuální program a osobní volno, případně fakultativně plavba lodí po řece Dunaj (Plavba trvá cca 1 hod). Odjezd zpět do ČR v podvečerních hodinách.


*CK si vyhrazuje právo na změnu programu.

Bez ubytování

Autobus

Přečtěte si prosím přepravní podmínky.

ZLÍN

05:30

Parkoviště vedle Velkého kina, pod konečnou trolejbusů

FRYŠTÁK

05:45

Autobusová zastávka na náměstí

HORNÍ LAPAČ

05:50

Autobusová zastávka ve směru na Holešov

MARTINICE

05:55

Autobusová zastávka

HOLEŠOV PIVOVAR

06:00

Autobusová zastávka U Pivovaru ve směru do centra

HOLEŠOV

06:05

Autobusové nádraží, ul. Palackého

HULÍN

06:20

Autobusová zastávka na nám. Míru ve směru na Kroměříž

KROMĚŘÍŽ

06:30

Autobusové nádraží, ul. Wolkerova

BRNO

07:20

Parkoviště u Delta pekáren, ul. Teslova

BŘECLAV

08:10

Čerpací stanice Shell Ladná-pravá strana

Trasa:Budapešť

Zastávky:

Bez stravy

Aktuální počasí:

-3°C jasno jasno

Východ slunce: 05:39    Západ slunce: 16:16


Týdenní předpověď:


22.02.
slabý déšť
slabý déšť
8 / -3 °C
23.02.
jasno
jasno
-3 / -5 °C
24.02.
jasno
jasno
2 / -5 °C
25.02.
jasno
jasno
6 / -4 °C
26.02.
jasno
jasno
7 / 1 °C
27.02.
jasno
jasno
10 / 0 °C
28.02.
jasno
jasno
13 / 9 °C
img-loader img-loader img-loader