Budapešť

  • Budapešť
  • Budapešť
  • Budapešť
  • Budapešť
  • Budapešť
  • Budapešť
  • Budapešť
  • Budapešť
  • Budapešť
  • Budapešť
  • Budapešť
  • Budapešť
  • Budapešť
  • Budapešť
  • Budapešť
  • Budapešť
  • Budapešť
Aktuální počasí: 12°C jasno
Cena obsahuje
dopravu autobusem průvodce pojištění proti úpadku CK
Cena neobsahuje
cestovní pojištění případné vstupné do památek

1/0 20.10.2018

Kód zájezdu: BT-180301 Kód termínu: BT-20180302 Typ zájezdu: POZNÁVACÍ

Nastavení rezervace

1.
Ověřuji dostupnost

Program zájezdu:

Odjezd z nástupních míst v brzkých ranních hodinách. Dopoledne příjezd doBudapešti a následně prohlídka nejzajímavějších památek města s průvodcem (Parlament, Náměstí Hrdinů, Štěpánský dóm, Rybářská bašta, Hradní návrší). Dále individuální program a osobní volno, případně fakultativně plavba lodí po řece Dunaj (Plavba trvá cca 1 hod). Odjezd zpět do ČR v podvečerních hodinách.


*CK si vyhrazuje právo na změnu programu.

Bez ubytování

Autobus

Přečtěte si prosím přepravní podmínky.

ZLÍN

05:30

Parkoviště vedle Velkého kina, pod konečnou trolejbusů

FRYŠTÁK

05:45

Autobusová zastávka na náměstí

HORNÍ LAPAČ

05:50

Autobusová zastávka ve směru na Holešov

MARTINICE

05:55

Autobusová zastávka

HOLEŠOV PIVOVAR

06:00

Autobusová zastávka U Pivovaru ve směru do centra

HOLEŠOV

06:05

Autobusové nádraží, ul. Palackého

HULÍN

06:20

Autobusová zastávka na nám. Míru ve směru na Kroměříž

KROMĚŘÍŽ

06:30

Autobusové nádraží, ul. Wolkerova

BRNO

07:20

Parkoviště u Delta pekáren, ul. Teslova

BŘECLAV

08:10

Čerpací stanice Shell Ladná-pravá strana

Trasa:Budapešť

Zastávky:

Bez stravy

Aktuální počasí:

12°C jasno jasno

Východ slunce: 04:26    Západ slunce: 16:48


Týdenní předpověď:


19.09.
jasno
jasno
22 / 16 °C
20.09.
jasno
jasno
25 / 16 °C
21.09.
jasno
jasno
25 / 16 °C
22.09.
déšť
déšť
28 / 17 °C
23.09.
slabý déšť
slabý déšť
16 / 8 °C
24.09.
déšť
déšť
20 / 14 °C
25.09.
déšť
déšť
16 / 10 °C
img-loader img-loader img-loader