Budapešť, termály a vinný sklep v Egeru s degustací

Informace

Kód zájezdu: BT-341

Popis

 
Program zájezdu:

1. den - Brzy ráno odjezd z nástupních míst, dopoledne příjezd do Budapešti a následně prohlídka nejzajímavějších památek města s průvodcem (Parlament, Náměstí Hrdinů, Štěpánský dóm, Rybářská bašta, Hradní návrší), po prohlídce města odjezd do Egeru. Zde ubytování v hotelu**** s bazénem a wellness. Večer prohlídka 220 let starého vinného sklepa, následně pobyt ve vinném sklepě, folklorní živá hudba, degustace vín a 3 chodová večeře (sklep je součástí hotelu).
 

2. den – Celodenní pobyt v termálních lázních Eger. Hydrogenuhličitanová voda v termálních lázních Eger je bohatá na vápník a hořčík. Obzvláště je doporučována pro léčení chronického onemocnění pohybového ústrojí, revmatismu, chronických gynekologických zánětů, neplodnosti a také pro pooperační terapii. V lázních jsou otevřené i kryté bazény s termální vodou 29-37°C. Za příplatek možná návštěva jedinečných tureckých lázní ze 16.století Török Fürdö, které jsou součástí areálu.V podvečerních hodinách odjezd zpět do ČR. Návrat v pozdních večerních hodinách.

Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným autobusem, 1x  ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu ***/**** v Egeru s bufetovou snídaní, prohlídku zážitkového vinného sklepa, degustaci vín, 3 chodovou večeři servírovanou ve vinném sklepě, živou hudbu, průvodce, pojištění proti úpadku CK.
Cena nezahrnuje: cestovní pojištění (více informací na http://www.bohemian-tour.cz/cestovni-pojisteni), vstupné do termálních lázní (celodenní cca 1900 HUF/dospělá osoba, příplatek za turecké lázně 1300 HUF/osoba), případné vstupné do památek, pobytovou taxu 1,5 Eur/osoba/noc.

 

Nástupní místa: Zlín, Fryšták, Holešov, Hulín, Kroměříž, Brno.

SLEVY PRO ROK 2017

SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP

Sleva u zájezdů při zaplacení 50% zálohy:

do 23.12.2016……….. 8%

do 28.2.2017…………..4%

KLIENTSKÁ SLEVA

Sleva u zájezdů při zaplacení 50% zálohy:

do 23.12.2016……….. 10%

do 28.2.2017…………..5%

od 1.3. po celý rok…….3%

Uvedené slevy se poskytují ze základní katalogové ceny zájezdu bez příplatků.

* uvedená cena je již po odečtení klientské slevy 5%.

img-loader img-loader img-loader