Budapešť, termální lázně v Egeru

Informace

Kód zájezdu: BT-353

Popis

Program zájezdu:
1. den - brzy ráno odjezd z nástupních míst, dopoledne příjezd do Budapešti a následně procházka po Hradním návrší, Rybářská bašta, výhled na Parlament a Štěpánský dóm, následně přejezd do Egeru na ubytování (hotel****) a pobyt v hotelovém wellnessu (bazén, vířivka, finská, infra a aroma sauna, hammam, tepidarium a další).

2. den - po snídani procházka po Egeru a následně pobyt v termálních lázních Eger. Hydrogenuhličitanová voda v termálních lázních Eger je bohatá na vápník a hořčík. Obzvláště je doporučována pro léčení chronického onemocnění pohybového ústrojí, revmatismu, chronických gynekologických zánětů, neplodnosti a také pro pooperační terapii. V lázních jsou otevřené i kryté bazény s termální vodou 29-37°C. Za příplatek možná návštěva jedinečných tureckých lázní ze 16. století Török Fürdö, které jsou součástí areálu.V podvečerních hodinách odjezd zpět do ČR. Návrat v pozdních večerních hodinách.

V hotelu je možné zajistit prohlídku 220 let starého vinného sklepa, pobyt ve vinném sklepě (sklep je součástí hotelu) s folklorní živou hudbou, degustací vín a 3 chodovou večeří za 690,- Kč. Min. počet zájemců 35 osob. Nutno hlásit předem.

Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným autobusem, 1x  ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu ***/**** v Egeru s bazénem a wellness ZDARMA, s bufetovou snídaní, průvodce, pojištění proti úpadku CK.
Cena nezahrnuje: možnost 3 chodové večeře s degustací vín 590,-Kč/osoba, cestovní pojištění (více informací na http://www.bohemian-tour.cz/cestovni-pojisteni), vstupné do termálních lázní (celodenní cca 1900 HUF/dospělá osoba, příplatek za turecké lázně 1300 HUF/osoba), případné vstupné do památek.

Nástupní místa: Zlín, Fryšták, Holešov, Hulín, Kroměříž, Brno.

img-loader img-loader img-loader