Verona-Padova-Lago di Garda-Vicenza - SPECIÁLNÍ NABÍDKA

Informace

Kód zájezdu: 706, 707

Popis

Program zájezdu:
1. den - odjezd ve večerních hodinách ze Zlína přes Rakousko do Itálie
2. den - ráno příjezd do starobylého univerzitního městečka Padova, prohlídka města (Bazilika di Sant'Antonio, náměstí Palazzo della Ragione, středověká soudní budova, Piazza delle Erbe s Dómem a další). Přejezd ¾ hod. do města Vicenza (město renesančního architekta  Andrea Palladia – bazilika, věž Torre Bissara, divadlo…). Přejezd na ubytování, večeře, osobní volno,  možnost využití krytého bazénu nebo procházka po okolí s výhledem na jezero Lago di Garda.
3. den – ráno po snídani město Malcesine – výjezd lanovkou, která se otáčí kolem své osy na horu Monte Baldo cca 2200 m.n.m. (úžasný pohled na jezero Lago di Garda), případně možnost dopoledního koupání u jezera. Přejezd do Verony, prohlídka města (Dům Romea a Julie se slavným balkónem, románská bazilika San Zeno Maggiore, hrad Castel Vecchio, italské náměstí Piazza delle Erbe s kašnou Fontana di Madonna Verona, barokní palác Palazzo Maffei, věž Torre Lamberti, náměstí Bra s Arenou připomínající římské Coloseum). Ve večerních hodinách odjezd zpět do ČR.
4. den - návrat do ČR v ranních hodinách

*CK si vyhrazuje právo na změnu programu

Ubytování: Park Hotel Jolanda*** s úchvatným výhledem na jezero Lago di Garda, 1x ubytování ve dvoulůžkových pokojích s polopenzí (další typy pokojů na vyžádání). Možnost využití krytého bazénu a wellness centra.

Nástupní místa: Zlín, Holešov, Hulín, Kroměříž, Brno, Mikulov.     

Svozy: Ostrava za příplatek 350 Kč, Nový Jičín 300 Kč, Vsetín 150 Kč (podmínkou realizace svozu je 8 osob).

Cena nezahrnuje:
- cestovní pojištění (více informací na http://bohemian-tour.cz/cestovni-pojisteni)
- vstupné do památek (vstupné do bazilik, kostelů apod. se pohybuje mezi 2 – 10 €, ale většinou je dobrovolné
, lanovka na Monte Baldo 19 €)

img-loader img-loader img-loader