Toskánsko - víno a unikátní přírodní termály

  • Toskánsko - víno a unikátní přírodní termály
  • Toskánsko - víno a unikátní přírodní termály
  • Toskánsko - víno a unikátní přírodní termály
Cena obsahuje
dopravu autobusem 4x ubytování ve dvoulůžkových pokojích v hotelu *** se snídaní služby průvodce
Cena neobsahuje
místní dopravu do Florencie případné vstupné cestovní pojištění

Informace

Kód zájezdu: 202004 Typ zájezdu: POZNÁVACÍ

Popis

Aktuálně přijímáme nezávazné rezervace bez nutnosti platby zálohy. Jakmile bude situace vyjasněná s přesnými podmínkami k vycestování a bude třeba úhrada zájezdu, budeme Vás kontaktovat.

Pokud Vás zájezd zaujal doporučujeme si nezávaznou rezervaci vytvořit a zajistit si tak svá místa. 

Program zájezdu

1. den – V odpoledních hodinách odjezd do Itálie, noční přejezd.

2. den – V ranních hodinách příjezd do perly Toskánska, Florencie. Do centra města využijeme místní dopravu. Město, do jehož tváře se tak významně vepsala italská renesance. Město s mnoha památkami, Dóm Santa Maria dei Fiori, Giottova zvonice, náměstí Signoria se sochou Davida, kostel San Lorenzo s Medicejskou kaplí, slavná Galleria Uffizzi - nutná rezervace předem, Piazzale Michelangelo s výhledem na město.

3. den – Cesta krajem černého kohouta, věhlasná vinařská oblast Chianti, za příplatek exkurze do rodinného vinařského v Chianti s ochutnávkou vín. San Gimignano (UNESCO), jedno z nejatraktivnějších míst Toskánska, jeho hradby a historické rodové věže dokreslují malebný obraz středověkého města.

4. denVolterra, město, které je položeno v krásné typické toskánské krajině. Siena (UNESCO), nádherné toskánské město, skvostná katedrála, rozlehlé hlavní náměstí Piazza del Campo s vysokou radniční věží, úchvatná středověká a renesanční architektura. Monteriggioni, vesnička na kopci obehnaná hradbami, proslavená Dantovým Peklem, nákup místních specialit a procházka kamennými uličkami s okouzlujícími zákoutími.

5. den – Po snídani odjezd do vesničky Saturnia, koupání v místních přírodních termálních jezírkách Cascate del Mulino s teplotou 37 °C, která jsou úchvatná, takové malé Pamukkale v Toskánsku. Tyto termály Lonely Planet považuje za jedny z nejlepších bezplatných lázní na světě. Následně odjezd do přímořského letoviska Cecina, večerní město.

6. denPisa, kdysi námořní velmoc, dnes přitahuje slavnou šikmou věží. Piazza Miracoli s dómem a překrásným průčelím, baptiserium s mramorovou křtitelnicí a proslulou kazatelnou, známá Campanila. Následně přejezd do města Lucca, úchvatného, rozkošného starobylého města, do kterého se na první pohled zamilujete. Má spoustu památek, bohatou historii, nádherné kostely, atraktivní směs náměstí a dlážděných uliček. Můžete zde zhlédnou i rodný dům známého italského hudebního skladatele Giacoma Pucciniho. Noční přejezd do ČR.

7. den – V ranních hodinách návrat do nástupních míst.

 

Změna programu vyhrazena.

Ve spolupráci s Cross Europe s.r.o.

Dvoulůžkový pokoj

Ubytování je zajištěno v tříhvězdičkových hotelech se sociálním zařízením na pokoji.

Jednolůžkový pokoj

Snídaně

img-loader img-loader img-loader