San Martino di Castrozza / Rezidence Taufer

Informace

Kód zájezdu: BT08-53

Popis

Středisko San Martino Di Castrozza se nachází ve vysoké nadmořské výšce průsmyku Passo Rolle, což garantuje dokonalé lyžařské podmínky až do měsíce dubna. Naleznete zde maximální pestrost lyžařské nabídky a to díky místímu ski areálu Tognola - Ces. Sjezdovky jsou vhodné jak pro  začínající tak i zkušené lyžaře. Zpestřením je noční lyžování. Nejde opominout ani zajímavou nabídku volného terénu, podmínek pro snowbaordisty a vyznavače skialpinismu. Permanetní upravenost tratí a témeř stoprocentí pokrytí areálu umělým zasněžováním, Vám zaručí příznivé podmínky a maximální pohodlí.

Rezidence Taufer
 
Rezidence se nachází 1 km od centra a  200 m od sjezdovky. Zastávka skibusu 20 m. Vybavení rezidence: bar, velká lobby s pecí, jídelna pro snídaně, společenská místnost s TV, Wi-fi připojení, videohry, úschovna lyží, pračka a sušička. Sport a relaxace: 2x vířivka pro 1 osobu, sauna, pára, ledová mlha, vertikální solárium, relaxační koutek s lehátky, stolní tenis.
 
Mono 2  (20m2) – obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, samostatná kuchyňka, koupelna s WC.
Bilo 3/4/5 (36 m2/Bilo 3, 40 m2/Bilo 4, 45 m2/Bilo/ 5) – 1 ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s rozkládacím křeslem pro 1 osobu či gaučem pro 2 osoby a případně dalším rozkládacím lůžkem, samostatná kuchyňka, koupelna s WC.
Trilo 6 typ A (50 m2) – 2 ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby nebo 2 rozkládací gauče pro 1 osobu, samostatná kuchyňka, koupelna s WC.
Trilo 6 typ B (57 m2)– 2 ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, samostatná kuchyňka, koupelna s WC.
 
Vybavenost apartmánů: TV, telefon, trezor, myčka nádobí, mikrovlnka (jen Trilo 6 typ B).
 
img-loader img-loader img-loader