Lago di Garda na kole

Informace

Kód zájezdu: BT-235

Popis

LZE VYUŽÍT TAKÉ JAKO POBYTOVÝ ZÁJEZD (UBYTOVÁNÍ NA JEDNOM MÍSTĚ).

Program zájezdu

  1. den - Odjezd v brzkých ranních hodinách směr Itálie. Příjezd do kempu, ubytování, prohlídka přístavního města Riva del Garda - individuální program.

  2. den - z Rivy del Garda na cyklostezku Via Ponale - nádherné výhledy na jezero, cesta pozvolna stoupá nad jezerem. Přes Molinu di Ledro k jezeru Lago di Ledro okruh okolo jezera, sjezd stejnou cestou zpět do Rivy (celkem cca 40 km, převýšení 600 m). Varianta pro zdatné cyklisty: Od Lago di Ledro stoupání 13 km na kultovní Passo di Tremalzo (1665 m), úžasný sjezd zpět k Lago di Garda.

  3. den - Odjezd busem do Malcesine, s kolem lanovkou na Monte Baldo (1752 m n. m.) - úžasné výhledy na Lago di Garda. Přes Boca di Navenne k chatě Graziani (1620 m n. m.). Dlouhý sjezd do Mori, pozvolným stoupáním vinicemi kolem biosférické rezervace do sedla San Giovanny. Sjezd přes Nago do Torbole k jezeru a návrat do kempu – (cca 60 km, 270 m stoupání, 1650 m sjezd)

  4. den - Trasa proti proudu řeky do Arca (možno vystoupit na hrad), stoupání křížovou cestou do Laghelu. Planinou pod vrcholky Monte Colodri a Monte Colt, sjezd do Cenigy ke starému římskému mostu. Údolím Sarca přes Dro po cyklostezce pod Monte Brentem a Parrete Zebratta do Pietramuraty.Varianta po místní silničce kolem jezera Lago di Cavedine nebo po náročnější cyklostezce zpět přes Dro a Cenigu a podél Sarca do Arca a zpět do Rivy del Garda . Velký výběr různě obtížných a dlouhých tras (až 50 km, 240 - 400 m převýšení dle zvolené trasy). Večer odjezd zpět do ČR.

  5. den – Stoupání k Lago di Tenno, možnost koupání. Z Lago di Tenno (570 m n.m.) do Ville del Monte a do kouzelného městečka Tenno. Ve večerních hodinách odjezd zpět do ČR.

  6. den - Návrat do nástupních míst v ranních hodinách.

*CK si vyhrazuje právo na změnu programu.

Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným autobusem, 4x ubytování ve 4 lůžkových mobilhomech nebo apartmánech, služby průvodce, cyklovlek, pojištění proti úpadku CK

Cena nezahrnuje: výjezd lanovkou na Monte Baldo, závěrečný úklid, 4x polopenzi příplatek 690 Kč, cestovní pojištění

Nástupní místa: Zlín, Fryšták, Holešov, Hulín, Kroměříž, Brno, Mikulov. Svozy za příplatek: +350 Kč Ostrava, +300 Kč Nový Jičín, +250 Kč Olomouc, +200 Kč Přerov.

UVEDENÁ CENA JE JIŽ PO SLEVĚ.

SLEVY:

SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP
Sleva u zájezdů při zaplacení 50% zálohy:
do 20.12.2014 ……….....8%
do 28.2.2015…………….4%

KLIENTSKÁ SLEVA
Pokud jste se zúčastnili vícedenního zájezdu s naší CK min. 2x, můžete využít následující slevy.
Sleva u zájezdů při zaplacení 50% zálohy:
do 20.12.2014……….. 10%
do 28.2.2015………..….5%
od 1.3. po celý rok……..3%

Uvedené slevy se poskytují ze základní katalogové ceny zájezdu bez příplatků.

img-loader img-loader img-loader