Itálie - Rimini - Hotel Rossella

Informace

Kód zájezdu: 10 KM Travel

Popis

Menší rodinný hotel se nachází v klidné uličce Viserby jež je městskou částí známého a oblíbeného letoviska Rimini. Rossella je stálicí v naší nabídce již několikátou sezónu a stále se těší své oblíbenosti. Díky velmi přátelské atmosféře a skvělé poloze blízko pláže i nákupní zóny je tento hotel vhodný pro všechny věkové kategorie. Svou kapacitou až pro 80 hostů je ideálním pobytovým místem také pro početnější skupiny a kolektivy. Nejen rodiny s dětmi ocení dobré zázemí, česky mluvící personál a českého delegáta. Kromě toho hotel nabízí chutnou stravu formou plné penze a pitný režim. Blízké okolí nabízí velké množství vyžití jak pro dospělé tak i pro ty nejmenší návštěvníky.

Pro klienty ve věku 55+ jsme připravili speciální pobyt v italském městečku Viserba, v Hotelu Rossella. Díky příjemné pohodové atmosféře a komfortu, který hotel nabízí, můžete prožít týden v poklidu přímořského letoviska, naplánovat si individuální výlety do okolí nebo se věnovat volnočasovým aktivitám. Chvíle Vám jistě zpříjemní posezení u odpolední kávy na terase před hotelem, anebo výlet lodí Bella Rimini do městečka Gabicce Mare.

Pláž

široká písečná s velmi pozvolným vstupem do moře. Pláž je soukromá a placená tzn. lehátka i slunečníky jsou za poplatek (cca 16 – 20 EUR/ den/ set). Na místě si lze zaplatit plážový set v EURO na konkrétní den na recepci hotelu – omezený počet. Nejbližší veřejná neplacená pláž je vzdálená 4,5 km. Na tuto pláž se lze dostat autobusem za 1,20 EUR/osoba jedna cesta. Akční nabídka
Zábava a sport za poplatek

na pláži za poplatek: široká nabídka vodních sportů, plážový volejbal, vyžití pro děti (skluzavky, prolézačky, trampolíny, atd). Ve Viserbě jsou dobré nákupní možnosti a zboží všeho druhu, restaurace, kavárny, pizzerie a bary. Skvělou atrakcí jak pro děti tak dospělé je zábavní park „Italia in Miniatura“ hned za Viserbou (cca 3 km). V centru města Rimini se jednou týdně konají velké trhy a jsou zde i luxusní butiky s oblečením, botami a výrobků z kůže. Je zde dobré autobusové spojení z Viserby do Rimini a okolí. Prostřednictvím delegáta si také můžete objednat některý ze zajímavých fakultativních výletů.
Poznámka

Akční nabídka hotelu na plážový servis: doporučujeme možnost si zakoupit plážový servis za zvýhodněnou cenu již v CK (jeden plážový set jsou 2 lehátka a 1 slunečník; od sobota-pátek).


SPECIÁLNÍ SEIORSKÝ POBYT 55+

Pro klienty ve věku 55+ jsme připravili speciální pobyt v italském městečku Viserba, v Hotelu Rossella. Díky příjemné pohodové atmosféře a komfortu, který hotel nabízí, můžete prožít týden v poklidu přímořského letoviska, naplánovat si individuální výlety do okolí nebo se věnovat volnočasovým aktivitám. Chvíle Vám jistě zpříjemní posezení u odpolední kávy na terase před hotelem, anebo výlet lodí Bella Rimini do městečka Gabicce Mare.

Typ stravy

plná penze. Snídaně formou bufetového stolu (šunka, sýr, vejce, pomazánky, džem, cornflakes, zelenina, ovoce, pečivo), oběd – bezmasé jídlo (porcovaná pizza, tousty, těstoviny, hamburgery, hranolky….), večeře jsou servírované s možností výběru ze tří jídel podle předem sestaveného jídelního lístku. U snídaní jsou v ceně zahrnuty nápoje: káva, čaj, voda, džus, u večeří nápoje formou postmixu: voda, ovocná šťáva. Za poplatek je možnost objednání piva, vína a jiných nealkoholických a alkoholických nápojů z nabídky. Denně 1 láhev vody / pokoj / den.
Ubytování

Pokoj pro 2 osoby: standardně dvoulůžkové pokoje jednoduše zařízeny. Některé s možností až dvou přistýlek formou pohodlné rozkládací pohovky. V přízemí a v prvním patře se nachází pokoje bez balkonu, ve druhém a třetím s balkonem nebo terasou s posezením (balkon a terasa se mohou velikostně lišit a jsou orientovány do ulice, do dvora nebo mají částečný výhled na moře). Součástí vybavení je TV, sociální zařízení (WC, umyvadlo) se sprchovým koutem bez okrajové hrany a závěsu (koupelny jsou starší a prostorově menší), klimatizace za příplatek 6 EUR/den, trezor za poplatek, jeden menší ručník/ osoba/ pobyt pro osobní hygienu.

Cena zahrnuje:7x ubytování ve 2-lůžkovém pokoji s balkonem nebo bez balkonu, autobusovou dopravu, plnou penzi (snídaně - bufet, oběd - bezmasé jídlo, večeře – servírovaná; polévka, hlavní chod s výběrem ze tří menu, 7x odpolední kávu se zákuskem, českého delegáta, 1x výlet lodí Bella Rimini do Gabicce Mare s průvodcem, zákonné pojištění dle zákona 159/1999 Sb.

Cena nezahrnuje: rekreační poplatek 4,90 EUR os/pobyt, vstupy, zdravotní pojištění do zahraničí, příplatek za nástupní místa

img-loader img-loader img-loader