Emilia Romagna - Lido degli Estensi - kemp Mare Pineta**** vlastní dopravou

Informace

Kód zájezdu: BT-287

Popis

Kemp Mare Pineta**** je vyhledávaný kemp s veškerým vybavením a službami, situovaný v oblasti Emilia Romagna u Jaderského moře. Kemp se nachází v rušném letovisku Lido degli Estensi, leží 125 km jižně od Benátek a 20 km severně od Ravenny. Kemp je umístěn v piniovém háji přímo u moře.

V kempu se nachází čtyři bazény pro děti a dospělé, z nichž jeden má vyznačené plavecké dráhy. V areálu kempu je obchod s potravinami, obchod s ovocem a zeleninou, restaurace, pizzerie, rychlé občerstvení, obchod se suvenýry, prádelna, lékařská služba aj. Pro udržení kondice můžete využít sportovní hřiště (fotbalové, volejbalové, tenisové, basketbalové), fitness centrum nebo máte možnost se zdarma přihlásit do plavecké školy, školy surfování a kanoistiky. Pod dohledem instruktorů si zacvičíte vodní aerobic, zumbu nebo si vyzkoušíte lukostřelbu a minigolf. Pokud máte chuť pouze relaxovat, můžete navštívit v kempu kosmetiku, kadeřnictví, fyzioterapeuta, solárium, saunu, masáže, hydromasáže. Denně probíhají animační programy pro děti a dospělé (hry a soutěže, různé tvůrčí činnosti, mini-club). Večer se konají taneční večery, hudební vystoupení, volba miss kempu. Můžete se zúčastnit sportovních turnajů nebo organizovaných výletů po okolí.

Ubytování: mobilhome je vybaven pro šest osob. Jsou zde dvě ložnice (2+2 lůžka), malý obývací pokoj s rozkládacím lůžkem pro dvě osoby a plně vybaveným kuchyňským koutem (vybaven lednicí, sporákem a nádobím). Ložnice jsou poměrně malé, ale útulné. Najdete zde koupelnu (sprchu a toaletu). Každý mobilhome má venku zahradní stolek a židle. Vzdálenost od pláže je cca 550 metrů. Cena uvedena za celý mobilhome pro 3-4 osoby, 5. osoba za příplatek, 6. osoba zdarma.

Pláže: prostorné, písečné tvořené jemným pískem, s pozvolným vstupem do moře, vhodné pro děti a neplavce. Možnost pronájmu slunečníku a lehátek za poplatek.

Strava: vlastní – možnost vaření v mobilhomu, nákupy můžete uskutečnit v obchodě, který se nachází v areálu kempu nebo se můžete stravovat v restauracích či pizzerii.

V některých termínech je možné zakoupit plnou penzi (snídaně, oběd, večeře) za cenu 1.700 Kč/osoba nebo polopenzi za 1.400 Kč/osoba za celý pobyt. Jedná se o českou kuchyni. Více informací v CK.

Doprava: vlastní.

Fakultativní výlety: Ravenna, Rimini, San Marino, zábavný park Mirabilandia, Benátky, Comacchio, Ferrara.

Cena zahrnuje: ubytování (cena uvedena za celý mobilhome pro 3-4 osoby, 5. osoba za příplatek, 6. osoba zdarma), služby delegáta.
Cena nezahrnuje: dopravu, stravování, závěrečný úklid (provádí klient sám nebo hradí poplatek 600,-Kč/mobilhome), vratnou kauci 1000,-Kč/mobilhome, cestovní pojištění (lze zajistit v CK, více informací na http://bohemian-tour.cz/cestovni-pojisteni)

ČASOVÁ SLEVA 7% DO 31.1.2016. Podmínkou je úhrada 50% zálohy.

img-loader img-loader img-loader