Caorle - Villaggio Hemingway

Informace

Kód zájezdu: BT-170

Popis

Luxusní aparhotel, s recepcí, barem, bazénem a vířivkou, dětským bazénem a vyhřívaným bazénem, leží v klidné části města, v blízkosti Aquparku s Lunaparkem a nákupního střediska. Od pláže Levante je vzdálený pouhých 150 m a od historického centra cca 400 m. K dispozici jsou různé typy apartmánů, od nejmenších až po patrové řadové vilky. Apartmány jsou moderně zařízené a nadstandardně vybavené s LCD TV-SAT, pračkou, myčkou, trezorem, žehličkou a žehlicím prknem, mikrovlnnou troubou, fénem a klimatizací. K dispozici je také posilovna a pro děti dětský koutek a malé venkovní hřiště. Parkování zajištěno u apartmánů nebo v podzemních garážích. Wi-Fi internet za příplatek.

POBYTY MOŽNÉ S NÁSTUPEM V SOBOTU.

MONO 2+1: jídelní kout a obývací pokoj s dvoulůžkem a rozkládacím gaučem pro 1 osobu v jedné místnosti, kuchyňka, koupelna, balkon.
BILO NORMAL 3+1: ložnice se 3 lůžky, obývací pokoj s kuchyňkou, jídelním koutem a rozkládacím gaučem pro 1 osobu, koupelna, balkon.
BILO PLUS 4: ložnice se 2 lůžky, obývací pokoj s kuchyňkou, jídelním koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, koupelna, balkon.
BILO SUPERIOR 4+1: ložnice se 3 lůžky, obývací pokoj s kuchyňkou, jídelním koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, koupelna, balkon.
TRILO 5+2: 2 ložnice (1 se dvěmi lůžky, 1 se třemi lůžky), obývací pokoj s kuchyňkou, jídelním koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, koupelna, balkon.
SUITE 6+2: 2 ložnice (1 se dvěmi lůžky, 1 se třemi lůžky), obývací pokoj s jídelním koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, 2x koupelna, balkon. POZOR! není zde kuchyňka.
SUITE S VELKOU TERASOU 6+2: 2 ložnice (1 se dvěmi lůžky, 1 se třemi lůžky), obývací pokoj s jídelním koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, 2x koupelna, balkon. POZOR! není zde kuchyňka.

Fakultativní výlety: Aquapark Aquafollie, Vláček Orient Express (cca 20 min. projíždka městem), plavba lodí po Caorle, Benátky, Jesolo a Tropicarium park, Jesolo a Sealife aquarium, Lignano, Asquileia, Terst a zámek Miramare, Padova, Verona, Lago di Garda a Sirmione a další. Více informací v CK.

Cena zahrnuje: pronájem apartmánu na 7 nocí, plážový servis (slunečník + 2 lehátka), závěrečný úklid, klimatizaci, parkování, využívání bazénu a lehátek u bazénu, ložní prádlo a ručníky, spotřebu el. energie a plynu, vodné a stočné, aqua gym, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje: dopravu dálkovým autobusem +1 900 Kč, pobytovou taxu, polopenzi nebo obědy/večeře v hotelu Teresa, cestovní pojištění.

Možnost autobusové dopravy +1 900,-Kč/os.

Nástupní místa: Liberec, Nový Bor, Česká Lípa, Mladá Boleslav, Mělník, Neratovice, Praha - Černý most, Benešov, Písek, Tábor, České Budějovice, Dolní Dvořiště, Opava, Ostrava, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Holešov, Hulín, Kroměříž, Brno, Mikulov. Možnost také svozu z dalších měst při min. počtu 8 osob - cena v závislosti na vzdálenosti, více v CK.

img-loader img-loader img-loader