Caorle - Residence Solemar

Informace

Kód zájezdu: BT-169

Popis

Nové apartmány pouze 30 m od pláže Levante a cca 400 m od centra města. Klienti mohou využívat bazén v nedalekém Villaggio Margherita. Apartmány jsou moderně zařízené, s prostornými balkony, vybavené klimatizací, pračkou a TV-SAT. Parkování je zajištěno ve dvoře residence.

POBYTY MOŽNÉ S NÁSTUPEM SOBOTU.

MONO pro 2-3 osoby: kuchyňský a jídelní kout s rozkládacím gaučem pro 1 osobu a s manželským lůžkem, koupelna.
BILO pro 4 osoby: kuchyňský a jídelní kout s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, ložnice s manželským lůžkem, koupelna.

Fakultativní výlety: Aquapark Aquafollie, Vláček Orient Express (cca 20 min. projíždka městem), plavba lodí po Caorle, Benátky, Jesolo a Tropicarium park, Jesolo a Sealife aquarium, Lignano, Asquileia, Terst a zámek Miramare, Padova, Verona, Lago di Garda a Sirmione a další. Více informací v CK.

Cena zahrnuje: pronájem apartmánu na 7 nocí, závěrečný úklid, klimatizaci, parkování, spotřebu el. energie a plynu, vodné a stočné, zapůjčení jízdních kol (v hotelu Teresa), Wi-Fi (v hotelu Teresa), pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje: dopravu dálkovým autobusem +1 900 Kč, pobytovou taxu, plážový servis, polopenzi nebo večeře v hotelu Teresa, obědy v hotelu Teresa, cestovní pojištění, ložní prádlo a ručníky
.

Možnost autobusové dopravy +1 900,-Kč/os.

Nástupní místa: Liberec, Nový Bor, Česká Lípa, Mladá Boleslav, Mělník, Neratovice, Praha - Černý most, Benešov, Písek, Tábor, České Budějovice, Dolní Dvořiště, Opava, Ostrava, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Holešov, Hulín, Kroměříž, Brno, Mikulov. Možnost také svozu z dalších měst při min. počtu 8 osob - cena v závislosti na vzdálenosti, více v CK.

img-loader img-loader img-loader