Caorle - Residence Colombo

Informace

Kód zájezdu: BT-168

Popis

Velmi oblíbené apartmány s bazénem, dětským bazénem (na střeše budovy v 6. patře) a výtahem pouze 30 m od pláže Ponente a cca 600 m od centra města. Moderně zařízené apartmány jsou vybavené klimatizací, TV-SAT a balkónem (některé s výhledem na moře). Parkování zajištěno v garážích budovy.

POBYTY MOŽNÉ S NÁSTUPEM V PÁTEK A SOBOTU.

MONO pro 2-4 osoby: 1 místnost: kuchyňský a jídelní kout s manželskou postelí a rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, koupelna.
BILO pro 5 osob: 2 místnosti: kuchyňský a jídelní kout s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, ložnice s manželským lůžkem, koupelna.
TRILO pro 7 osob: 3 místnosti:
kuchyňský a jídelní kout s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, 2 ložnice s manželským lůžkem nebo palandou nebo 2 samostatnými lůžky, koupelna.

Fakultativní výlety: Aquapark Aquafollie, Vláček Orient Express (cca 20 min. projíždka městem), plavba lodí po Caorle, Benátky, Jesolo a Tropicarium park, Jesolo a Sealife aquarium, Lignano, Asquileia, Terst a zámek Miramare, Padova, Verona, Lago di Garda a Sirmione a další. Více informací v CK.

Cena zahrnuje: pronájem apartmánu na 7 nocí, plážový servis, závěrečný úklid, klimatizaci, parkování, využívání bazénu a lehátek u bazénu, spotřebu el. energie a plynu, vodné a stočné, zapůjčení jízdních kol (v hotelu Luisa), Wi-Fi (v hotelu Luisa), pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje: dopravu dálkovým autobusem, pobytovou taxu, polopenzi nebo večeře v hotelu Luisa, obědy v hotelu Luisa, cestovní pojištění, ložní prádlo a ručníky
.

Možnost autobusové dopravy +1 900,-Kč/os.

Nástupní místa: Liberec, Nový Bor, Česká Lípa, Mladá Boleslav, Mělník, Neratovice, Praha - Černý most, Benešov, Písek, Tábor, České Budějovice, Dolní Dvořiště, Opava, Ostrava, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Holešov, Hulín, Kroměříž, Brno, Mikulov. Možnost také svozu z dalších měst při min. počtu 8 osob - cena v závislosti na vzdálenosti, více v CK.

img-loader img-loader img-loader