Velký okruh Irskem

Informace

Kód zájezdu: 18

Popis

Program zájezdu:

1. den – Odjezd z nástupních míst v odpoledních hodinách. Noční tranzit přes Německo do Francie.
2. den – Cesta Francií, Eurotunel z Calais do Anglie. Návštěva Stonehenge. Ubytování v blízkosti.
3. den – Po snídani odjezd směr Wales, trajektem do irského Rosslare. Ubytování v Rosslare.
4. den – Návštěva muzea whisky Old Midleton Distillery, Blarney Castle, NP Killarney – jedinečná a krásná krajina, Muckross Abbey. Ubytování v dané oblasti.
5. den – Ring of Kerry poloostrovem Iveragh (Bog village, Waterville, atd), návrat na ubytování.
6. den – Kouzelná vesnice Adare s dlouhými ofinami doškových střech (dnes považována za nejkrásnější vesnici v Irsku), Kilfenora – místní hřbitov s vysokými kříži, Cliffs of Moher – útesy, jejichž nejvyšší bod činí 201 metrů nad hladinou Atlantiku, Burren – krajina tvořená řadami skalních útesů, terasami a vápencovými deskami, ubytování v okolí Burrenu.
7. den – Po snídani přejezd do Dublinu, prohlídka města, možnost návštěvy některé z typických hospůdek, nocleh v Dublinu.
8. den – Carrick-a-Rede-Rope Bridge – provazový most, Giant´s Causeway – Obrův chodník, Dunluce Castle, návrat na ubytování do Dublinu.
9. den – Přeplutí z Dublinu do Walesu, zastávka v Llanfair - městečku s nejdelším názvem na světě, cesta pohořím Snowdonia Forrest - romantické pohoří s vodopády, jezery a nedotčenou přírodou, ubytování v blízkosti Londýna.
10. den – Po snídani přejezd do Londýna, celodenní prohlídka města, pozdě večer přejezd Eurotunelem do Calais a cesta zpět do ČR.
11. den – Ve večerních hodinách návrat zpět do nástupních míst.
 
*CK si vyhrazuje právo na změnu programu.
 
Nástupní místa: Zlín, Fryšták, Holešov, Hulín, Kroměříž, Brno, Praha, Plzeň
 
img-loader img-loader img-loader