Risoul/Vars autobusem i vlastní dopravou

Informace

Kód zájezdu: 704

Popis

Foret Blanche je komplex pěti tříhvězdičkových rezidencí (Cassiopée, Altaïr, Aldébaran, Pégase, Bételgeuse) rozprostřených po Risoulu 1850. Všechny však nabízejí srovnatelný ubytovací standard a nachází se 0 – 200 m od lanovek. V rezidencích je vždy výtah a apartmány mají k dispozici vlastní sociální zařízení.

Studio pro 4 osoby (22-25 m2) - k dispozici jsou dva typy, které se mírně liší dispozicí a rozlohou, typ si není možné předem vybrat, oba typy mají hlavní místnost s rozkládací pohovkou (možnost dvojlůžka nebo oddělených postelí) a výklenek s patrovou postelí. Koupelna: 1x, WC: 1x. Kuchyně: plně vybavený kuchyňský kout v obývací místnosti. Vybavení kuchyně: nádobí, lednice, sporák, myčka, elektrická trouba. Balkon.

Apartmán pro 6 osob (28 m2) - hlavní místnost s rozkládací pohovkou pro dvě osoby (možnost dvojlůžka nebo oddělených postelí), ložnice s rozkládací pohovkou pro dvě osoby je oddělena zasouvacími dveřmi, v hale apartmánu je výklenek s patrovou postelí. Koupelna: 1x s vanou, WC: 1 x, oddělené.  Kuchyně: plně vybavený kuchyňský kout v obývacím pokoji. Vybavení kuchyně: nádobí, lednice, sporák, myčka, elektrická trouba. Balkon.

Apartmán pro 8 osob - mezonet (47 m2) - v přízemí chodba s výklenkem a patrovou postelí, hlavní místnost se schody do patra a rozkládací pohovkou pro dva (možnost dvojlůžka nebo oddělených postelí), výklenek; v patře dva pokoje, jeden s dvěma lůžky, druhý s patrovou postelí
Koupelna: 2x, v přízemí koupelna s vanou, ve druhém patře koupelna se sprchou, WC: 1 - 2x, oddělené (2x WC pouze v některých apartmánech).Kuchyně: plně vybavený kuchyňský kout. Vybavení kuchyně: nádobí, lednice, sporák, myčka, elektrická trouba. některé apartmány mají balkon.

 

Cena zahrnuje: 7x ubytování v plně obsazeném studiu/apartmánu, dopravu autobusem, 6 denní skipas, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje: stravování, pobytovou taxu (cca 0,5 Eur/osoba/den), cestovní pojištění, vratnou kauci (250 Eur/studio/apartmán), vratnou kauci za skipas (5 Eur), povlečení, ručníky, neobsazené lůžko + 3 000 Kč, závěrečný úklid pokoje.

Nástupní místa: Zlín, Holešov, Hulín, Kroměříž, Brno, Praha, za příplatek +350 Kč Ostrava, +300 Kč Nový Jičín, +250 Kč Olomouc, +200 Kč Přerov (podmínkou svozu min. 8 osob).

V případě, že jste pouze jednotlivec nebo např. pár a nechcete platit neobsazená lůžka, můžeme k Vám do apartmánu někoho přiřadit.

img-loader img-loader img-loader