Puy Saint Vincent - Residence Les Gentianes*** autobusem

Informace

Kód zájezdu: BT-300

Popis

Horské středisko Puy Saint Vincent leží západně od Brianconu. V posledních letech se toto středisko výrazně proměnilo díky výstavbě nových rezidencí a chaletů. Modernizací prošla také většina lanovek, celkem jich zde naleznete 12 (7x sedačková, 5x poma). V Puy Saint Vincent si každý lyžař i snowboardista najde to své. Ideální zimní dovolenou zajistí kvalitní, dobře upravované sjezdovky s převýšením téměř 1300 m, rozsáhlé volné terény, výborné sněhové podmínky a také komfortní ubytování v blízkosti sjezdovek. Navíc za velmi příznivé ceny.
Středisko nabízí 75 km sjezdovek (28 km modrých, 34 km červených, 13 km černých) v rozmanitém terénu, s průseky v lesích, na otevřených loukách i mezi skalnatými výběžky.
Lokalita je vhodná pro rodiny s dětmi, pro vyznavače freeridu a snowboardisty (osvětlený snowpark a boardercross) i začínající lyžaře, kteří zde najdou dostatek širokých modrých sjezdovek. Zkušenější lyžaři uvítají červené tratě vedoucí z vrcholu La Pendine (2.689 m n.m.) a nevynechají ani červenou sjezdovku Coqs a navazující Clos d’Aval, která překonává převýšení 1.100 m v jednom sjezdu. Ti nejzdatnější mohou vyzkoušet náročnou černou sjezdovku Rocher Noir a okolní volné terény.

Další možnosti ve středisku: kluziště, paragliding, sáňkařská dráha, výlety na sněžnicích, jízda na psím spřežení, sněžné skútry, lezení po ledových stěnách,animační program (koncerty, festivaly, lyžařské show, grilování na sněhu), bary, restaurace, diskotéky

Skipas Puy Saint Vincent - 6 denní skipas platný pro středisko Puy Saint Vincent + 1 denní lyžování ve středisku Pelvoux - 34 km sjezdovek za příplatek (doprava po vlastní ose);záloha na skipas se nehradí, foto na skipas se nevyžaduje.

Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným zájezdovým autobusem, ubytování na 7 nocí v plně obsazeném apartmánu, 6 denní skipass, bazén, saunu a fitnes, spotřebu vody a elektřiny, služby delegáta, pobytovou taxu, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje: možnost přiobjednání 6x večeře 800 Kč/osoba, komplexní cestovní pojištění 360,-Kč/osoba/zájezd (více informací na http://bohemian-tour.cz/cestovni-pojisteni), vratnou kauci (300 Eur/celý apartmán), neobsazené lůžko 2.100,-Kč (6.-15.1.) 4.650,-Kč (10.-19.2.), povlečení, ručníky, závěrečný úklid pokoje 60 Eur/celý apartmán (popř. provádí klient sám bez příplatku).

 

img-loader img-loader img-loader