Orcières 1850 autobusem

Informace

Kód zájezdu: 43

Popis

Orcières 1850 bylo donedávna známo jako Orcières-Merlette a podobně jako jiná střediska si toto jihoalpské vzalo svůj název podle nadmořské výšky – ze stanice v 1 850 m n. m. se vyráží za lyžováním. Areál těsně přiléhá k národnímu parku Ecrins, a okolí je obdařeno nevšední přírodní krásou. Areál nabízí 100 km sjezdových tratí.

Co se týče vyžití po lyžování, Orcières 1850 má skvělý sportovní palác. Zařízení, které spolehlivě funguje již několik sezón bylo jedno z prvních svého druhu. Je tu všechno, co dnes nároční návštěvníci hor žádají: bazén s tobogánem, kluziště, sauny, kino, ale i bowling. Z dalších neobvyklých možností trávení času na zimní dovolené si mohou návštěvníci dopřát noc v iglú ve vesničce Kanata v nadmořské výšce 2 280 m nebo sjezdy na horských kolech na sněhu.
 
Résidence Le Chalet d´Orciéres***
Velmi hezká rezidence 50 m od lanovky télemix. V rezidenci Vás jistě potěší sauna, fitness (zdarma) a relaxační místnost s krbem, televizor (za poplatek), přístup na internet Wi-Fi na recepci (zdarma), balkon nebo terasa, lyžárna.
 
A 6 os. (38-43m²) - 2-3-pokojový-apartmán, ložnice (franc. dvojlůžko (šírka 140 cm) nebo 2 jednolůžka), ložnice nebo kabina na spaní (palanda), obývací pokoj (s rozkládací pohovkou pro 2 osoby), koupelna (umyvadlo + sprcha nebo vana), WC.
 
A 4 os. (26-30m²) - 1,5-pokojový-apartmán, ložnice nebo kabina na spaní (franc. dvojlůžko (šírka 140 cm) nebo 2 jednolůžka nebo palanda), obývací pokoj (s rozkládací pohovkou pro 2 osoby), koupelna (umyvadlo + sprcha nebo vana), WC.
 
 
img-loader img-loader img-loader