Francie - Les Orres

 • Francie - Les Orres
 • Francie - Les Orres
 • Francie - Les Orres
 • Francie - Les Orres
 • Francie - Les Orres
 • Francie - Les Orres
 • Francie - Les Orres
 • Francie - Les Orres
 • Francie - Les Orres
 • Francie - Les Orres
 • Francie - Les Orres
 • Francie - Les Orres
Aktuální počasí: 6°C jasno
Cena obsahuje
delegáta dopravu autobusem pojištění proti úpadku CK 6 denní skipas 7x ubytování
Cena neobsahuje
cestovní pojištění pobytovou taxu vratnou kauci povlečení závěrečný úklid 6x večeře neobsazené lůžko 2500.-Kč nelyžař sleva 1600.-Kč dítě do 5 let sleva 1600.-Kč

Informace

Kód zájezdu: 705 Typ zájezdu: LYŽAŘSKÝ

Popis

Rezidence Le Parc des Airelles se nachází nedaleko národního parku Écrins, v horní části horského střediska Les Orres v části Bois Mean. Nachází se přímo na svahu. Hosté mohou využít společný bazén a saunu, který se nachází 50 metrů v protější rezidenci. Na recepci bezplatné Wi-Fi, na apartmánech možné Wi-Fi za příplatek.

Nedaleko rezidence se nachází obchod se základními potřebami, pekárna, sportovní obchody a půjčovna lyží, restaurace. Příjemnou asi 20 minutovou procházkou nebo zdarma skibusem možné navštívit centrum města kde se nachází restaurace, bary, lékárna, obchody.
Každý apartmán má vybavenou kuchyň a balkon s výhledem na hory, některé pokoje mají výhled na svah. Nechybí ani parkoviště a bezbariérový vstup. Le Parc Des Airelles nabízí skvělý výhled do údolí a výborné zázemí pro odpočinkovou i aktivní dovolenou.

 
 

Studio pro 3

1 apartmán pro 3 osoby 25 až 28 m2, vybaven pro tělesně postižené: Obývací pokoj s rozkládací postelí pro 2 a přistýlka pro 1 osobu, koupelna se sprchovým koutem a WC. Vybavená kuchyňská linka (se skleněným sporákem, lednicí, myčkou na nádobí a mikrovlnnou troubou), TV se satelitním příjmem (za příplatek), balkon a lyžařská skříňka.

Apartmán pro 7

Apartmán se 2 pokoji a prostorem na spaní pro 7 osob 40-45 m2: Obývací pokoj s rozkládací postelí + přistýlka, ložnice s manželskou postelí nebo 2 samostatnými lůžky, prostor na spaní s palandou, koupelna s vanou a oddělené WC. Některé apartmány druhou koupelnu se sprchovým koutem. Vybavená kuchyňská linka (se skleněným sporákem, lednicí, myčkou na nádobí a mikrovlnnou troubou), TV se satelitním příjmem (za příplatek), balkon a lyžařská skříňka.

Apartmán pro 4

Apartmán s jedním pokojem a prostorem na spaní pro 4 osoby 25-28 m2, některé vybaveny pro tělesně postižené: Obývací pokoj s rozkládací postelí pro 2, prostor na spaní se 2 lůžky, koupelna s vanou a oddělené WC (nebo sprchový kout a WC v apartmánech pro tělesně postižené). Vybavená kuchyňská linka (se skleněným sporákem, lednicí, myčkou na nádobí a mikrovlnnou troubou), TV se satelitním příjmem (za příplatek), balkon a lyžařská skříňka.

Apartmán pro 5

Apartmán s jedním pokojem a prostorem na spaní nebo 2 pokoji pro 4/5 osob 30-32 m2, některé vybaveny pro tělesně postižené: Obývací pokoj s rozkládací postelí pro 2, + přistýlka, ložnice nebo prostor na spaní se 2 lůžky nebo rozkládací postelí, koupelna s vanou a oddělené WC (nebo sprchový kout a WC v apartmánech pro tělesně postižené). Vybavená kuchyňská linka (se skleněným sporákem, lednicí, myčkou na nádobí a mikrovlnnou troubou), TV se satelitním příjmem (za příplatek), balkon a lyžařská skříňka.

Apartmán pro 6

Apartmán se 2 pokoji a prostorem na spaní pro 6 osob 33-35 m2: Obývací pokoj s rozkládacím postelí, ložnice s rozkládací postelí pro 2, prostor na spaní s palandou, koupelna s vanou a oddělené WC. Vybavená kuchyňská linka (se skleněným sporákem, lednicí, myčkou na nádobí a mikrovlnnou troubou), TV se satelitním příjmem (za příplatek), balkon a lyžařská skříňka.

 Apartmán pro 8

Apartmán se 2 nebo 3 pokoji + prostor na spaní pro 8 osob (BCT), některé na dvou patrech, 40-50 m2 – dvě rozložení: Obývací pokoj s rozkládací pohovkou, 2 ložnice každá s manželskou postelí nebo 2 samostatnými lůžky, prostor na spaní s palandou, koupelna s vanou, koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC (některé s přistýlkou ​​WC); - obývací pokoj se 2 rozkládacími lůžky nebo rozkládací pohovka pro 2, ložnice s manželskou postelí nebo 2 samostatnými lůžky, prostor na spaní s palandou, koupelna s vanou, WC zvlášť. 

Vybavená kuchyňská linka (se skleněným sporákem, lednicí, myčkou na nádobí a mikrovlnnou troubou), TV se satelitním příjmem (za příplatek), balkon a lyžařská skříňka.

Apartmán pro 10 osob

Apartmán se 2 nebo 3 pokoji + prostor na spaní (2 patra) pro 10 osob 60-70 m2: 1 ložnice nebo spací prostor s manželskou postelí nebo 2 samostatnými lůžky nebo palandou a buď 1 ložnice nebo spací prostor s manželskou postelí nebo 2 samostatnými lůžky + palandou nebo 2 prostory na spaní, každý s palandou;
2 koupelny (jedna s vanou, druhá se sprchovým koutem), 2 WC (většinou oddělené), nebo:
- 1 přistýlka v obývacím pokoji, dvě ložnice, každá s manželskou postelí a samostatným lůžkem nebo 3 samostatnými lůžky, (nebo 2 přistýlky + 1 ložnice s 1 manželskou postelí nebo 2 samostatnými lůžky), prostor na spaní s palandou nebo rozkládací postel pro 2 osoby, koupelna s vanou, koupelna se sprchovým koutem, 2 samostatné WC.
Vybavená kuchyňská linka (se skleněným sporákem, lednicí, myčkou na nádobí a mikrovlnnou troubou), TV se satelitním příjmem (za příplatek), balkon a lyžařská skříňka.

V případě, že Vámi požadovaná kapacita ubytování není v nabídce kontaktujte CK pro ověření kapacity.

6x večeře

Za poplatek možno dokoupit 6x českou večeři


Bez stravy

Aktuální počasí:

6°C jasno jasno

Východ slunce: 04:35    Západ slunce: 16:34


Týdenní předpověď:


26.09.
jasno
jasno
13 / 7 °C
27.09.
jasno
jasno
14 / 8 °C
28.09.
jasno
jasno
17 / 10 °C
29.09.
jasno
jasno
21 / 7 °C
30.09.
jasno
jasno
22 / 13 °C
01.10.
prudký déšť
prudký déšť
12 / 7 °C
02.10.
déšť
déšť
11 / 8 °C
img-loader img-loader img-loader