Střední Polabí - Zlatý pruh země české

  • Střední Polabí - Zlatý pruh země české
  • Střední Polabí - Zlatý pruh země české
  • Střední Polabí - Zlatý pruh země české
  • Střední Polabí - Zlatý pruh země české
Cena obsahuje
dopravu autobusem 2x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu *** se snídaní služby průvodce pojištění proti úpadku CK
Cena neobsahuje
vstupné cestovní pojištění

Informace

Kód zájezdu: 2020010 Typ zájezdu: POZNÁVACÍ

Popis

Program zájezdu

1. den – Odjezd v brzkých ranních hodinách do Církvice, kostel Sv. Jakuba - největší románská plastika v ČR. Zámek Kačina - nejvýznamnější empírová stavba v zemi. Kolín - prohlídka města včetně chrámu Sv. Bartoloměje. Ubytování.

2. denNymburk - historické město s připomínkou spisovatele Bohumila Hrabala, přejezd do centra města lodí, procházka městem – valy, městské hradby a přívozem zpět. KerskoHrabalova hájenka, možnost občerstvení, Hradištkohrob B. Hrabala a jeho chata. Poděbrady – prohlídka lázeňského města, možnost jízdy lodí na soutok Labe s Cidlinou, dále pak pěšky k nár. kult. památníku – Slavníkovskému hradišti. Ostatní busem do obce Libice nad Cidlinou a pěšky k památníku.

3. denStará Boleslav – místo smrti Sv. Václava. Návštěva Mariánského kostela - místo úschovy tzv. Paladia země České. Brandýs nad Labem – prohlídka města a zámku, který byl vlastněn Habsburky, místo pobytu posledního císaře Karla. Lázně Toušeň – krátká zastávka. Hřebčín Kladruby nad Labem – UNESCO, který je jedním z nejstarších hřebčínů na světě. Ve večerních hodinách  návrat do nástupních míst.

Změna programu vyhrazena.

Dvoulůžkový pokoj

Ubytování je zajištěno v tříhvězdičkovém hotelu.

Snídaně

img-loader img-loader img-loader