Skanzen Veselý Kopec a Peklo Čertovina

Informace

Kód zájezdu: BT-359

Popis

Program zájezdu:
Skanzen Veselý Kopec je půvabné místo na rozhraní Železných hor a Žďárských vrchů. Jediná rozsáhlejší expozice lidového stavitelství v přírodě ve východních Čechách, která vás přenese do minulosti. Součástí jsou i jedinečné technické památky na vodní pohon (mlýn s varnou povidel, stupník na tříslo, olejna a pila.). V roubených domcích naleznete ukázky bydlení a hospodaření drobných zemědělců datované od poloviny 19. století do poloviny 20. století. 
V lesích na Čertovině u Hlinska vyrostlo unikátní zábavní centrum PEKLO. Čertovinské peklo je jediné svého druhu nejen v naší republice, ale i v celé Evropě. Pekelné království se rozkládá celkem na pěti patrech. Do hlubin země sahá dvanáct metrů, k nebesům míří osmi metry. Čeká na vás čertí škola, trapírna, Luciferův trůnní sál, Brundibářina kuchyně, čertí šenk, komůrky sedmi smrtelných hříchů, Grizeldina věštírna a pekelné dno. Pod jednou střechou zde mohou návštěvníci zažít, ochutnat, vyzkoušet a spatřit opravdu mnoho. 
 
Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným autobusem, průvodce, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje: zábavný program Peklo cca 320,-Kč/dospělá osoba, 240,-Kč/dítě do 150 cm, 270,-Kč/student/ZTP/senior, vstupné do skanzenu
 
Nástupní místa: Holešov, Hulín 
img-loader img-loader img-loader