Muzikál MAMA MIA

Informace

Kód zájezdu: BT-231

Popis

MAMMA MIA! Jeden z nejúspěšnějších světových muzikálů založený na písních skupiny ABBA v jedinečné české verzi. Těšit se můžete na největší hity jako Super Trouper, Chiquitita, Money Money Money, The Winner Takes It All, I Have A Dream, Our Last Summer, Dancing Queen nebo Mamma Mia v českém překladu a s texty Adama Nováka.

V hlavních rolích vystupují ti nejlepší čeští herci a zpěváci, kteří vzešli z náročných konkurzů, kterých se zúčastnilo 486 zájemců. V hlavní roli Donny, kterou ve filmovém zpracování ztvárnila Maryl Streep se alternují Alena ANTALOVÁ, Leona MACHÁLKOVÁ a Daniela ŠINKOROVÁ. Do obsazení muzikálu se dále dostali např. Pavel VÍTEK, Roman VOJTEK, Petr KOLÁŘ, Jiří LANGMAJER, Bořek SLEZÁČEK, Sabina KŘOVÁKOVÁ, Ivana CHÝLKOVÁ, Michaela NOSKOVÁ, Jitka ASTEROVÁ, Jaroslava KRETCHMEROVÁ, Hana KŘÍŽKOVÁ a mnoho dalších.

Zcela nové uvedení tohoto muzikálového hitu ve velkém sále Kongresového centra Praha mělo premiéru v prosinci 2014. Samozřejmostí je živý orchestr, velkolepá výprava a obsazení nejznámějších českých umělců. To vše pod taktovkou ostříleného českého režiséra Antonína Procházky.

Více informací naleznete na oficiálním webu www.mammamiamuzikal.cz

Délka představení je 150 minut (2,5 hodiny) včetně přestávky.

Odjezd autobusem v brzkých raních hodinách ze Zlína nebo Kroměříže.

img-loader img-loader img-loader