Beskydy - Ostravice

Informace

Kód zájezdu: 08

Popis

Horský hotel Sepetná nabízí komfortní ubytování ve 34 dvoulůžkových pokojích a 5 stylových apartmá. Všechny pokoje jsou v samostatné, klidné části hotelu a mají zde přístup pouze hoteloví hosté. Hotel je vybaven novým výtahem, který dopravuje hosty přímo do pater. Součástí některých pokojů je balkón, ze kterého jsou Beskydy vidět jako na dlani. V květnu roku 2012 bylo uvedeno do provozu 7 nadstandardních pokojů Lux v nově vybudované podkrovní části hotelu. Každý pokoj zdobí jiná barva, prostorná koupelna s vířivou vanou a velkým zrcadlem. Jeden z pokojů je navíc vybaven prostornou venkovní terasou.

Klasické pokoje - 2 lůžkové pokoje standardně vybavené trezorem, minibarem, telefonem, LCD TV, fénem a Wi-Fi připojením, pokoje orientované do údolí nabízí krásný výhled, možnost využití přístýlky.
Pokoje LUX - tyto podkrovní pokoje jsou navíc vybaveny prostornou koupelnou s vířivou vanou, atmosféru podkroví dokresluje trámoví a vůně dřeva.
Apartmány - pokoje nabízející větší prostor a komfort různého stylu (např. selské, rodinné, bezbariérové,...)
 
Bungalovy Sepetná nabízejí komfortní ubytování, prostor, soukromí a nádherný výhled do údolí řeky Ostravice. Bungalovy jsou ideálem zejména pro rodiny s dětmi. Nachází se cca 80 m nad hotelem Sepetná. Pro bungalovy lze rezervovat pouze týdenní pobyty.
 
Relaxcentrum se nachází v bezprostřední blízkosti hotelu Sepetná. S hotelem Sepetná jej spojuje koridor, ubytovaní hosté se k jeho atrakcím dostanou "suchou nohou". Návštěvníci Sepetné mohou využít krytý nerezový bazén, vířivku, parní kabinu, finskou saunu,  solárium, bowling. Od července 2012 nabízíme nově tělocvičnu se dvěma kurty na badminton, horolezeckou stěnu, trenažér sportů, krytý tobogán,  perličkové koupele a masáže s odpočívárnou s nádherným výhledem na Beskydy!
 
Všichni návštěvníci rekreačního centra mohou ke stravování využít nabídky bohatého jídelního lístku ve stylové restauraci Valašská Koliba.
Ceník stravy pro vícedenní pobyty:
Snídaně: 140 Kč/dospělá osoba, 70 Kč/dítě
Večeře: 220 Kč/dospělá osoba, 120 Kč/dítě
Snídaně se podává formou švédského stolu, večeře formou teplého bufetu.
 
TIP! Využijte speciálních ubytovacích balíčků za zvýhodněné ceny.
 
1) SPECIÁLNÍ BALÍČEK - POZNÁVEJTE BESKYDY
Přijeďte poznat Beskydy se Sepetnou. Zajištěn program po celou dobu pobytu. 
V ceně máte možnost si vybrat jednu z následujících variant:
1) Wellness pro Seniory - 1x částečná masáž, 1x bylinková koupel, možnost výletu na elektrovozítku do nedaleké dančí obory. V případě 6 a více účastníků možnost zorganizovat výlet na nedaleký hrad Hukvaldy nebo do skanzenu v Areálu Na mlýně, obecné školy a pivovaru v Kozlovicích. 
2) Poznávejte Beskydy na segway - zapůjčení vozítka segway X2 na 2 hodiny, 1x bylinná koupel, možnost výletu na elektrovozítku do nedaleké kančí obory.
3) Poznávejte Beskydy na kole - zapůjčení horského kola na 1 den, 1x bylinná koupel dle výběru nebo perličková masáž dolních končetin, možnost výletu na elektrovozítku do nedaleké kančí obory.
4) Poznávejte Beskydy na in-linech - zapůjčení in-line bruslí a dvě hodiny tréninku s instruktorem, 1x bylinná koupel dle výběru nebo perličková masáž dolních končetin, možnost výletu na elektrovozítku do nedaleké kančí obory.
 
Nabídka platí od 04.01.-20.12.2013 mimo Velikonoce a letní sezónu.
Cena pobytu na 4 noci**           2 999 Kč/osoba
Cena pobytu na 2 noci**           1 999 Kč/osoba
*Cena platí při obsazení bungalovu 4 osobami.
** V případě, že bude Vás pobyt v noci z pátku na sobotu nebo ze soboty na neděli, platí se za tyto noci příplatek 150 Kč/osoba/noc.
Cena zahrnuje: ubytování ve Vámi zvolené kategorii (Hotel a bungalovy Sepetná, penzion Sluníčko), wifi, snídaně formou švédských stolů, večeře teplým bufetem (výběr ze tří jídel, salátů a dezertů), volný vstup do krytého plaveckého bazénu s whirpoolem, párou, masážními lavicemi a tobogánem, dárek pro každého účastníka pobytu, sleva 50% na vybrané služby RC Sepetná.
 
2) SPECIÁLNÍ BALÍČEK - ZIMNÍ DOVOLENÁ
Přijeďte si užít pohádkově zasněžené Beskydy. V okolí mnoho příležitostí k výletům na běžkách. Výborné podmínky k lyžování v lyžařských střediscích v Malenovicích, Bílé a na Pustevnách. 
 
Nabídka platí v termínu 02.01.-28.03.2013.
Cena pobytu na 4 noci:          
2 999 Kč/osoba           1 999 Kč/osoba na přistýlce           -500 Kč/sleva za dítě
Cena pobytu na 2 noci:           
1 999 Kč/osoba           1 399 Kč/osoba na přistýlce           -399 Kč/sleva za dítě 
*Cena platí při obsazení bungalovu 4 osobami.
** V případě, že bude Vás pobyt v noci z pátku na sobotu nebo ze soboty na neděli, platí se za tyto noci příplatek 150 Kč/osoba/noc.
Cena zahrnuje: ubytování ve Vámi zvolené kategorii (Hotel a bungalovy Sepetná, penzion Sluníčko), wifi, snídaně formou švédských stolů, večeře teplým bufetem (výběr ze tří jídel, salátů a dezertů), volný vstup do krytého plaveckého bazénu s whirpoolem, párou, masážními lavicemi a tobogánem, překvapení v Dřevjance u Zbuja, sleva 50% na vybrané služby, 1x částečná masáž a 1x bylinková koupel, 1h segway X2 (dle počasí) nebo 1h badmintonu v Relaxcentru, sleva 20% na skipas v 
lyžařském středisku Bílá, možnost odvozu na sjezdovku i zpět za zvýhodněnou cenu: 300 Kč/auto/až 7 osob.
Příplatky: apartmán 800 Kč/noc, pokoj LUX/bungalov LUX 100 Kč/noc, balkon 100 Kč/noc.
 
3) SPECIÁLNÍ BALÍČEK - ROMANTIKA NA HORÁCH
Užijte si romantický víkend uprostřed kouzelné přírody v srdci Beskyd na Sepetné. V komfortním apartmánu nebo luxusním bungalovu Vás bude očekávat sekt a malé překvapení. Večer si při svíčkách vychutnejte kulinářské umění našich kuchařů a odpočiňte si se sklenkou dobrého vína z naší vinotéky. Ráno Vám zpříjemní vůně kávy s bohatou snídaní a poté se nechte zlákat přírodou k romantické procházce po okolí, které je okouzlující v každé roční době. 
 
Nabídka platí v termínu 03.01.-20.12.2013 mimo Velikonoce a letní pobyty.
Cena pobytu na 2 noci           2 299 Kč/osoba
Cena zahrnuje: ubytování ve Vámi zvolené kategorii (Hotel a bungalovy Sepetná), wifi, snídaně formou švédských stolů, 1x večeře teplým bufetem (výběr ze tří jídel, salátů a dezertů), láhev sektu na pokoji, romantická výzdoba pokoje, 1x večeře o 3 chodech při svíčkách s láhví vína, hodina v privátním wellness centru s whirpoolem a infra kabinou s mořským klima, 1x částečná masáž pro pány, 1x bylinná koupel dle výběru pro dámy, volný vstup do krytého bazénu s whirpoolem, parní kabinou a toboánem.
Příplatky: apartmán 1 600 Kč/pobyt, pokoj LUX/bungalov LUX 200 Kč/pobyt, balkon 200 Kč/pobyt, prodloužení pobytu o jeden den se slevou 30% 1 100Kč/pobyt.
 
4) SPECIÁLNÍ BALÍČEK - VÍKEND PLNÝ POHODY V BESKYDECH
Potřebujete si odpočinout od shonu a pracovní zátěže? Toužíte jen tak relaxovat a načerpat síly? Tak právě Vám nabízíme pobyt uprostřed kouzelné přírody v srdci Beskyd v obci Ostravice. 
 
Nabídka platí v termínu 02.01.-20.12.2013 mimo Velikonoce a letní pobyty.
Cena pobytu na 2 noci:           
2 499 Kč/osoba v hotelu           1 499 Kč/osoba na přistýlce
Cena pobytu na 2 noci:          
1 999 Kč/osoba v bungalovu   1 499Kč/osoba na přistýlce
Cena zahrnuje: ubytování ve Vámi zvolené kategorii (Hotel a bungalovy Sepetná), wifi, snídaně formou švédských stolů, večeře formou teplého bufetu + 1 nápoj na osobu zdarma, sobotní odpolední káva (čaj) + moučník, pro děti zmrzlinový pohár, částečná masáž (20 min.), bylinná koupel nebo perličková vana na dolní končetiny, 1h bowlingu v čase 10:00-18:00h, volný vstup do krytého bazénu s whirpoolem, parní kabinou a tobogánem, dárek na památku.
Příplatky: apartmán 1 600 Kč/pobyt, pokoj LUX/bungalov LUX 200 Kč/pobyt, balkon 200 Kč/pobyt, prodloužení pobytu o jeden den se slevou 40% 1 100Kč/pobyt.
 
5) SPECIÁLNÍ BALÍČEK - LÉTO V BESKYDECH S ALL INCLUSIVE VEČERY
Máte rádi hory, čerstvý vzduch, koupání a kvalitní nabídku služeb? Pokud ano, tak právě pro Vás je přichystán tento speciální pobyt!
 
Nabídka platí v termínu 28.06.-01.09.2013.
Cena pobytu na 4 noci:         
3 999 Kč/osoba           1 999 Kč/osoba na přistýlce           1 000 Kč/příplatek za All inclusive
Cena pobytu na 3 noci:          
3 299 Kč/osoba           1 599 Kč/osoba na přistýlce              750 Kč/příplatek za All inclusive
Cena zahrnuje: ubytování ve Vámi zvolenou dobu v hotelu Sepetná***superior (vlastní sociální zařízení, televize s DVD, připojení k internetu, minibar, telefon),  snídaně formou švédských stolů (teplé a studené pokrmy), večeře formou teplého bufetu (3 druhy teplých jídel, vegetariánské jídlo, dětské jídlo, 6 druhů čerstvých zeleninových salátů, 2 druhy dezertů), volný vstup do krytého bazénu s whirpoolem a parní kabinou.
Slevy: při spojení dvou pobytů sleva 500 Kč/osoba/pobyt.
Příplatky: apartmán 800 Kč/noc, pokoj LUX 100 Kč/noc, pokoj s balkonem 100 Kč/noc.
Za příplatek All inclusive máte navíc: večerní konzumace vybraných alkoholických, nealkoholických nápojů, piva a vína v neomezeném množství od 17:00-22:00 h, volný vstup na koupaliště Sluníčko s tobogány (800 m od hotelu), hudebně zábavné večery, dětský koutek vč. hlídaní dětí ve vybraných dnech, animační program (cvičení dle nabídky: např. balóny, zumba, výlet do okolí s průvodcem a odvozem, soutěže a hry pro děti).
 
6) SPECIÁLNÍ BALÍČEK - LÉTO V BUNGALOVECH NA SEPETNÉ
Okolí nabízí krásné výhledy a mnoho příležitostí, ať už ke sportovně, tak i odpočinkově laděným pobytům.
 
Nabídka platí v termínu 28.06.-01.09.2013.
Cena pobytu all inclusive večery:           
6 999 Kč/dospělá osoba           5 499 Kč/dítě 4-12 let
Cena pobytu s polopenzí:                         
5 499 Kč/dospělá osoba           4 899 Kč/dítě 4-12 let
*Ceny jsou platné při obsazenosti bungalovu 4 osobami.
**Dítě do 4 let bez nároku na lůžko zdarma.
Cena pobytu all inclusive večery:           
7 499 Kč/dospělá osoba           5 999 Kč/dítě 4-12 let
Cena pobytu s polopenzí:                         
5 999 Kč/dospělá osoba           5 299 Kč/dítě 4-12 let
*Ceny jsou platné při obsazenosti bungalovu 3 osobami.
**Dítě do 4 let bez nároku na lůžko zdarma.
Cena zahrnuje: 7x ubytování v bungalovech s vlastním sociálním zařízením, LCD TV, připojení k internetu, minibar a telefon, snídaně formou švédských stolů (teplé a studené pokrmy), večeře formou teplého bufetu (3 druhy teplých jídel, vegetariánské jídlo, dětské jídlo, 6 druhů čerstvých zeleninových salátů, 2 druhy dezertů), volný vstup do krytého bazénu s whirpoolem a parní kabinou, hudebně zábavní večery během pobytu.
Pro hosty s all inclusive navíc: večerní konzumace vybraných alkoholických, nealkoholických nápojů, piva a vína v neomezeném množství od 17:00-22:00 h, volný vstup na vyhřívané koupaliště Sluníčko s tobogány (800 m od hotelu), dětský koutek vč. hlídaní dětí ve vybraných dnech, animační program (spinning s cvičitelkou, zumba, cvičení na balónech, soutěže a hry pro děti, segway, výlet za krásami Beskyd...).
 
 
 
img-loader img-loader img-loader