Cestovní kancelář Bohemian tour Holešov

+420 777 850 013
Po-Pá 9-12 a 13-17

Bohemian tour  ZájezdyPobytové zájezdyBudapešť, termální lázně v Egeru
Vyberte si dovolenouBudapešť, termální lázně v Egeru

Informace o zájezdu

Ubytování: Hotel***/****

Budapešť a termální lázně v Egeru

Program zájezdu:
1. den - brzy ráno odjezd z nástupních míst, dopoledne příjezd do Budapešti a následně procházka po Hradním návrší, Rybářská bašta, výhled na Parlament a Štěpánský dóm, následně přejezd do Egeru na ubytování (hotel****) a pobyt v hotelovém wellnessu (bazén, vířivka, finská, infra a aroma sauna, hammam, tepidarium a další).

2. den - po snídani procházka po Egeru a následně pobyt v termálních lázních Eger. Hydrogenuhličitanová voda v termálních lázních Eger je bohatá na vápník a hořčík. Obzvláště je doporučována pro léčení chronického onemocnění pohybového ústrojí, revmatismu, chronických gynekologických zánětů, neplodnosti a také pro pooperační terapii. V lázních jsou otevřené i kryté bazény s termální vodou 29-37°C. Za příplatek možná návštěva jedinečných tureckých lázní ze 16. století Török Fürdö, které jsou součástí areálu.V podvečerních hodinách odjezd zpět do ČR. Návrat v pozdních večerních hodinách.

V hotelu je možné zajistit prohlídku 220 let starého vinného sklepa, pobyt ve vinném sklepě (sklep je součástí hotelu) s folklorní živou hudbou, degustací vín a 3 chodovou večeří za 690,- Kč. Min. počet zájemců 35 osob. Nutno hlásit předem.

Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným autobusem, 1x  ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu ***/**** v Egeru s bazénem a wellness ZDARMA, s bufetovou snídaní, průvodce, pojištění proti úpadku CK.
Cena nezahrnuje: možnost 3 chodové večeře s degustací vín 590,-Kč/osoba, cestovní pojištění (více informací na http://www.bohemian-tour.cz/cestovni-pojisteni), vstupné do termálních lázní (celodenní cca 1900 HUF/dospělá osoba, příplatek za turecké lázně 1300 HUF/osoba), případné vstupné do památek.

Nástupní místa: Zlín, Fryšták, Holešov, Hulín, Kroměříž, Brno.


Pobytové zájezdy

Zajišťujeme letecké zájezdy

Aktuality

21.3.2018Muzikál Robinson byl zrušen.

Vážení klienti, v tuto chvíli ověřujeme pravdivost informace o zrušení divadelního...

více »

19.3.2018Povídání o Rumunsku.

Srdečně vás zveme na besedu o Rumunsku, kam letos poprvé vypravujeme autobus. Na co všechno...

více »

19.3.2018Užijte si romantiku jarní Budapešti.

Pro všechny romanticky založené máme tip jak se svojí drahou polovičkou prožít nádherný den...

více »

Katalog ke stažení

Dárkový poukaz


CK Bohemian tour
Masarykova 1645
769 01 Holešov

Pondělí - pátek
9:00 - 12:00  13:00 - 17:00

Kde nás najdete

Nahoru

2012© Bohemian tour s.r.o.
Všechna práva vyhrazena
design M. Lutonský | Administrace